Ellen Pompeo przyznaje, że starzenie się na ekranie to nic fajnego. Jak długo jeszcze zostanie w "Chirurgach"?

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Ellen Pompeo w szczerym wywiadzie mówi, jak to jest oglądać siebie, jak starzejesz się w serialu z 33 do 50 lat. I dodaje, że jej celem nie jest zostać w "Chirurgach" na zawsze.

"Chirurdzy" mają już 16 sezonów na karku i siedemnasty w drodze. I na tym raczej się nie zakończą, bo telewizja ABC nie ma interesu w tym, by kończyć tak popularny serial. Przeciwnie, ostatnio podpisano kontrakty z trójką aktorów do 19. sezonu włącznie.

Chirurdzy – Ellen Pompeo o starzeniu się na ekranie

Upływ czasu w serialu widać, kiedy popatrzy się na tych, którzy przetrwali w nim od 1. sezonu, na czele z grającą główną rolę Ellen Pompeo. Aktorka ostatnio szczerze przyznała, że gdyby była młodsza, kiedy serial ruszał, pewnie odeszłaby po 6. sezonie.

Teraz w podcaście Armchair Expert Daxa Sheparda (via TVLine) przyznaje, że oglądanie siebie, jak starzejesz się "z 33 do 50 lat na ekranie to nic fajnego".

– Naprawdę to widać, bo noszę te same ciuchy, grając tę samą postać. Takie starzenie się to prawdziwe sk**wysyństwo – mówi aktorka.

Chirurdzy Ellen Pompeo

Jak dodaje, nie chciałaby, żeby "Chirurdzy" trwali w nieskończoność. Jej zdaniem należy odejść, zanim przestanie się być miło widzianym.

– Nie chcę być jak winogrona umierające na winorośli. Oczywiście, wycofanie się raczej wcześniej niż później (...) i zostawienie serialu, póki jest na szczycie, to zdecydowanie mój cel. Nie próbuję zostać w serialu na zawsze. Nie ma mowy. Jeśli będę mieć dość i nie będę już wdzięczna za to, że tam jestem, powinnam odejść – zapewnia Pompeo.

"Chirurdzy" w tym momencie mają zamówienie na 17. sezon, w którym głównym tematem będzie pandemia koronawirusa. Na razie telewizja ABC nie zamówiła kolejnych serii, ale jej szefowa Karey Burke zapewnia, że serial będzie emitowany, "dopóki Ellen będzie chciała grać Meredith".

REKLAMA