Pierwszy klip z sezonu 5B "Lucyfera". Obsada znów tańczy i śpiewa, a twórcy zapowiadają coś wyjątkowego

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Są pierwsze przecieki na temat tego, jak będzie wyglądać musicalowy odcinek z sezonu 5B "Lucyfera". Zobaczcie, jak Tom Ellis i Aimee Garcia wykonują cover hitu zespołu Queen.

Tom Ellis wyznał niedawno, że jego serce skradł inspirowany kultowym odcinkiem "Buffy" musical, który obejrzymy w sezonie 5B "Lucyfera". Teraz możecie zobaczyć jego fragment, w którym Lucyfer (Tom Ellis), Chloe (Lauren German), Dan (Kevin Alejandro) i Ella (Aimee Garcia) wykonują cover "Another One Bites the Dust" zespołu Queen.

Lucyfer sezon 5B – klip z odcinka musicalowego

Tom Ellis ujawnił na Twitterze dokładnie ten klip z tego wyjątkowego odcinka, którego tytuł brzmi "Bloody Celestial Karoake Jam". Musimy przyznać, że zapowiada się on naprawdę wybornie:

Okazuje się, że twórcom serialu, którzy w weekend wzięli udział w DC FanDome i zdradzili nowe spoilery z sezonu 5B, od dawna po głowach chodził pomysł z odcinkiem wypełnionym śpiewem aktorów.

– To rodziło się powoli. W moim sercu ten pomysł zaczął kiełkować po odcinku w Vegas [z 2. sezonu], kiedy Tom i Aimee wykonali "Luck Be a Lady". Pamiętam, jak przyszłam na próbę i aż się popłakałam, bo to było spełnienie moich marzeń i tak się cieszyłam na myśl o tym. Jeśli jakiś serial mógł zrobić musicalowy odcinek, to właśnie powinien być to "Lucyfer" – wspomina Ildy Modrovich, która napisała scenariusz tego odcinka.

Joe Henderson z kolei chciał, by musicalowy odcinek miał jakieś uzasadnienie fabularne, ale o to na szczęście nie było trudno.

– Dla mnie te muzyczne odcinki powinny mieć jakąś podstawę w fabule, jakiś powód, dla którego nagle wszyscy zaczynają śpiewać. W naszym serialu ludzie śpiewają cały czas, dlatego że są w klubie Lux albo z podobnych powodów. Jednym z wyzwań było dla nas znalezienie elementu, który będzie naturalny w naszej historii i który jednocześnie pozwoli naszej całej obsadzie zacząć śpiewać. A kiedy już go odkryliśmy, wszystko potoczyło się jak z górki – mówi showrunner.

Co jeszcze wiemy o sezonie 5B "Lucyfera"? Wszystkie dotychczasowe teorie i spoilery znajdziecie tutaj. Nie znamy na razie daty premiery, ale prawdopodobnie będzie to dopiero rok 2021.

Lucyfer dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA