Nie wszyscy śpiewają naprawdę w "Lucyferze". Jedna z gwiazd przyznaje, że tylko porusza ustami do playbacku

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

"Lucyfer" lubi wstawki muzyczne, bo utalentowany muzycznie jest Tom Ellis. Ale nie wszyscy w obsadzie naprawdę wykonują numery musicalowe, które oglądamy na ekranie.

Ekipa serialu "Lucyfer" w zeszłym tygodniu wróciła na plan, żeby dokończyć finał sezonu 5B, a następnie rozpocząć zdjęcia do 6. sezonu. Jedną z atrakcji, które nas czekają, jest prawdziwy odcinek musicalowy wzorowany na kultowym "Once More, with Feeling" z serialu "Buffy: Postrach wampirów". Co to oznacza w praktyce? Że w "Bloody Celestial Karoake Jam" śpiewać będą wszyscy, a musicalowe numery mają być istotną częścią fabuły. A przynajmniej my mamy odnosić takie wrażenie.

Lucyfer – Lauren German nie śpiewa naprawdę

Popkulturowy serwis Cheat Sheet przyjrzał się dokładniej wywiadom Entertainment Tonight z planu serialu (odcinek jest częścią sezonu 5B i został nakręcony przed pandemią) i wygrzebał ciekawostkę: jedna z gwiazd serialu nie będzie śpiewać naprawdę. Chodzi o Lauren German, serialową Chloe Decker.

– Nie było to takie straszne, bo nie śpiewałam swojej piosenki. Poruszam tylko ustami [do playbacku] – mówi aktorka.

Tom Ellis, który jest utalentowany muzycznie i uwielbia takie występy w "Lucyferze", nie ocenia umiejętności wokalnych swojej koleżanki z serialu. Ale jego zdaniem German potrafi "fantastycznie tańczyć".

Odtwórczyni roli Chloe mówi dalej, że nie przepada za śpiewaniem i tańczeniem, ale to nie znaczy, że nie potrafi się dobrze bawić.

– Tak właściwie to nie kocham śpiewać i tańczyć, ale nakręciliśmy dziś coś, co wyszło bardzo spontanicznie, a przy tym bardzo fajnie, absurdalnie i głupiutko. Myślę, że ludzie mogą to polubić, ale mogą też znienawidzić. Ale jeśli im się to spodoba, myślę, że jest to coś, o co nigdy byście nie podejrzewali Chloe. Tak więc myślę, że każdy, kto lubi Deckerstar, będzie się śmiać. Bo Chloe naprawdę musi wrzucić na luz – opowiada Lauren German.

Muzyczny odcinek "Lucyfera", zawierający m.in. cover "Another One Bites the Dust" (do obejrzenia w całości powyżej), Tom Ellis nazywa swoim ulubionym odcinkiem sezonu 5B. Więcej informacji o sezonie 5B "Lucyfera" znajdziecie tutaj.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA