Co słychać u Yennefer na początku 2. sezonu "Wiedźmina"? Mamy kolejne zdjęcia z nowych odcinków

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Netflix wypuścił dwa kolejne zdjęcia z 2. sezonu "Wiedźmina". Tym razem jest to Yennefer z Vengerbergu w sytuacji mocno dla niej niekomfortowej. Sami zobaczcie!

Netflix w ostatnich dniach wypuścił serię zdjęć z 2. sezonu "Wiedźmina". Najpierw zobaczyliśmy Geralta w zbroi, która widzom skojarzyła się ze starym kostiumem Batmana, potem doszedł do tego rzut oka na wiedźmiński trening Ciri. A dziś mamy Yennefer (Anya Chalotra) z początków 2. sezonu.

Wiedźmin sezon 2 – Yennefer po bitwie o Sodden

Śliczna czarodziejka nie prezentuje się tym razem w żadnej wspaniałej nowej sukni. Widzimy ją w tym samym stroju, co w finale 1. sezonu, po bitwie o Wzgórze Sodden. Jest cała zakrwawiona i w niewoli, a na rękach ma najprawdopodobniej kajdany z dwimerytu, które sprawiają, że nie może użyć magii.

Przekonany, że Yennefer straciła życie w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, swojego domu z dzieciństwa, Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, on musi strzec dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą ma w środku – czytamy w oficjalnym opisie 2. sezonu "Wiedźmina".

Zdjęcia do nowych odcinków zgodnie z planem mają zakończyć się w lutym 2021 roku. Potem rozpocznie się postprodukcja, która potrwa do lipca 2021. To oznacza, że gotowy sezon mamy szansę obejrzeć pod koniec lata lub na początku jesieni 2021, jeśli tylko nie będzie dalszych opóźnień spowodowanych pandemią COVID-19.

Wiedźmin jest dostępny w serwisie Netflix

REKLAMA