Billy Hargrove wróci w 4. sezonie "Stranger Things"? Dacre Montgomery pokazał zagadkowe zdjęcie z planu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Czy 4. sezon "Stranger Things" może zawierać więcej niż jedno zmartwychwstanie? Dacre Montgomery podzielił się zdjęciem, które sprawia, że fani mają nad czym się zastanawiać.

Trwają zdjęcia do 4. sezonu "Stranger Things", a fani węszą na każdym kroku powroty do serialu. Szef policji Hawkins Jim Hopper oficjalnie (David Harbour) zmartwychwstanie niczym Gandalf z "Władcy Pierścieni", ale wrócić mogą też inne "nieżyjące" postacie, jak np. dr Brenner.

Stranger Things sezon 4 – czy Billy może powrócić?

Wśród licznych teorii fanowskich o 4. sezonie jest też taka o powrocie Billy'ego Hargrove'a (Dacre Montgomery), starszego brata Max (Sadie Sink). Jak donosi ComicBook, aktor podzielił się na Twitterze zdjęciem, które może sugerować, że coś jest na rzeczy.

Montgomery jest na jakimś planie zdjęciowym i ma na sobie biały t-shirt i naszyjnik podobny do tego, który nosił Billy. Całość zaś dopełniają dłuższe włosy i wąs, też jak u Billy'ego. Czy to znaczy, że bohater, który zginął w finale 3. sezonu "Stranger Things", może powrócić? A może to wcale nie jest zdjęcie zza kulis serialu Netfliksa, tylko innego projektu? ComicBook zwraca uwagę, że Montgomery ma zagrać w filmie Baza Luhrmanna o Elvisie Presleyu, do którego również trwają teraz zdjęcia.

Przypomnijmy, Billy Hargrove zginął w finale 3. sezonu "Stranger Things", po tym jak jego ciało zostało przejęte przez Łupieżcę Umysłów. Brat Max poświęcił swoje życie, by ratować Jedenastkę i dzieciaki z Hawkins. Sprawa wyglądała na definitywną.

– Skonstruowaliśmy to w ten sposób od początku. Wiedziałem, że to nadchodzi i że taki będzie efekt końcowy. Nie sądzę, żebym miał dostać taki sezon, jaki miał Billy, gdybym nie umierał. Myślę, że właśnie dlatego, że byłem na wylocie, dostałem niesamowitą okazję, żeby zagrać cały wachlarz różnych rzeczy. Jestem bardzo wdzięczny – powiedział aktor w rozmowie z "The Independent".

Zmartwychwstanie Billy'ego wydaje się mało prawdopodobne, ale po internetach krąży np. taka teoria, że skoro nie wiadomo, co się stało z jego ciałem, to może znajduje się po drugiej stronie i został sklonowany. A może po prostu zobaczymy go w retrospekcjach w 4. sezonie "Stranger Things". Podobny zabieg twórcy serialu zastosowali w stosunku do Boba Newby'ego (Sean Astin), który zginął w 2. sezonie, a w kolejnych odcinkach wrócił we wspomnieniach Joyce (Winona Ryder).

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA