Ciri i Yennefer na wspólnych zdjęciach z planu 2. serii "Wiedźmina". Ekipa kręci pod przepięknym wodospadem

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Z planu "Wiedźmina" wyciekły zdjęcia, na których można podejrzeć Yennefer i Ciri. Nie dość że panie są razem, to jeszcze w nowych kostiumach z 2. sezonu serialu Netfliksa.

Kiedyś fani zakradali się za pomocą dronów na plan zdjęciowy "Gry o tron", teraz historia powtarza się z "Wiedźminem". Jak informuje Redanian Intelligence (chwalił się tym zresztą też Henry Cavill), ekipa serialu teraz kręci w Krainie Jezior w północno-zachodniej Anglii i pod wodospadami w północnej części Gór Pennińskich. W sieci pojawiło się kilka niewyraźnych nagrań fanowskich.

Wiedźmin sezon 2 – Yennefer i Ciri na zdjęciach

Tymczasem reporterowi gazety "Daily Mail" udało się podkraść całkiem blisko i efektem są zdjęcia, na których razem pojawiają się Anya Chalotra, serialowa Yennefer, i Freya Allan, czyli Ciri. Yennefer najwyraźniej udało się uwolnić z więzów i zaopatrzyła się we wspaniałą nową czarną suknię ze złotymi akcentami. Ciri, która zamienia się w małą wiedźminkę w Kaer Morhen, ma z kolei na sobie praktyczny strój treningowy z futerkiem i wysokimi butami.

Panie grają we wspólnych scenach, zawierających najwyraźniej jazdę konną i jakiś rodzaj mentorskiej relacji, sądząc po tym jak Yennefer patrzy na Ciri i dotyka jej twarzy. A poza ujęciami aktorki świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Więcej zdjęć znajdziecie bezpośrednio na stronie "Daily Mail", a także na Just Jared, gdzie widać m.in. Ciri z krwawiącym okiem.

Zgodnie z oficjalnym opisem 2. sezonu "Wiedźmina", Geralt z Rivii, przekonany, że Yennefer straciła życie w bitwie o Wzgórze Sodden, zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, swojego domu z dzieciństwa, Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, on musi strzec dziewczyny przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą ma w środku. Premiera w 2021 roku.

Wiedźmin jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA