Tak trenuje Henry Cavill w trakcie zdjęć do 2. sezonu "Wiedźmina". Aktor pochwalił się, gdzie teraz biega

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

Choć nikt nie odmówi Henry'emu Cavillowi wysportowanej sylwetki, aktor naprawdę ciężko trenuje, by ciało Geralta z Rivii nie zawiodło widzów. Zobaczcie jego piękną trasę biegową.

Powrót na plan "Wiedźmina" oznacza dla Henry'ego Cavilla codzienne treningi. Aktorowi, który wcześniej wystąpił choćby w "Supermanie", nie można odmówić wysportowanej i muskularnej sylwetki, ale prócz mięśni, wiedźmin musi wyróżniać się także sprawnością i szybkością, które są potrzebne w scenach walki.

Wiedźmin sezon 2 – tak trenuje Henry Cavill

Odtwórca roli Geralta z Rivii pracuje nad rzeźbą swojego ciała w pocie czoła. Jednym z elementów jego treningów są biegi na długich dystansach, które aktor uprawia w malowniczej Krainie Jezior w północno-zachodniej Anglii.

– Wiedźmiński trening skupia się na trzech głównych aspektach: prędkości, wybuchowej sile i sprawności. To może zaboleć! Nie miałem wcześniejszej okazji biegać kilometrów pod górkę od czasów Gibraltaru, a to było wiele lat temu. Ale nie ma lepszego miejsca, żeby powrócić do tej czynności niż Kraina Jezior, tutaj, w mojej rodzinnej Wielkiej Brytanii. Ten teren właśnie wdarł się do trójki moich ulubionych miejsc na świecie! Absolutnie go uwielbiam – napisał.

Jeśli tęsknicie za widokiem Henry'ego Cavilla w skórze Geralta, Netflix niedawno opublikował zdjęcia bohatera z nowej odsłony serialu. I na tym nie koniec, bo możecie także podejrzeć trening Ciri i zobaczyć, co się dzieje z Yennefer na początku 2. sezonu "Wiedźmina".

Wiedźmin dostępny jest na Netfliksie

REKLAMA