Jaki będzie 4. sezon "Stranger Things"? Serialowa Nancy zapowiada coś wielkiego

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Choć na premierę 4. sezonu "Stranger Things" będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać, aktorka z serialu zapowiada wielkie wydarzenia. Co mówi Natalia Dyer?

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa ekipa "Stranger Things" wróciła na plan zdjęciowy. Dzięki przeciekom poznaliśmy choćby nowego bohatera odgrywanego przez Levona Hawke'a. Aktor sportretuje nastoletniego metalowca.

Stranger Things: Natalia Dyer zapowiada 4. sezon

Natalia Dyer, czyli serialowa Nancy Wheeler opowiedziała o tym, jak zapatruje się na nowe odcinki.

– Szczerze, scenariusze są świetne. Bardzo się cieszę. Cieszę się na myśl o Nancy Za każdym razem, jak kończymy sezon, wszyscy zastanawiamy się, dokąd to zmierza. Jak to może się dalej potoczyć? Później dostajemy scenariusze następnego sezonu i myślimy: "O mój Boże, wow, wielkie wow!" – powiedziała.

Stranger Things natalia dyer zapowiada sezon 4

Oczywiście aktorka nie zdradza żadnych szczegółów, ale zapowiada, że jest na co czekać.

– Chociaż nie mogę powiedzieć za dużo, prócz tego, że minie trochę czasu, zanim ten sezon się pojawi, obiecuję, że zdecydowanie będzie warto poczekać. To będzie naprawdę wielka rzecz. Wielka! – obiecuje.

Choć Natalie była oszczędna w słowach, na temat 4. sezonu "Stranger Things" wiemy już niemało – są teorie, spoilery, a nawet orientacyjna data premiery.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA