Ósemka nowych aktorów w 4. sezonie "Stranger Things". Do Hawkins zawita Freddy Krueger we własnej osobie

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

W Hawkins wkrótce zaroi się od nowych twarzy, wśród których znajduje się dobrze znany fanom horroru Robert Englund. Netflix ogłosił, kto dołączy do obsady "Stranger Things" w 4. sezonie.

Koniec zgadywanek i spekulacji. Netflix oficjalnie ogłosił nazwiska ósemki aktorów, którzy dołączą do obsady "Stranger Things" w 4. sezonie. Na liście znajduje się Robert Englund aka Freddy Krueger, główny bohater horrorów z serii "Koszmar z ulicy Wiązów". Aktor wcieli się w niejakiego Victora Creela, niepokojącego i przerażającego faceta, który jest więziony w szpitalu psychiatrycznym za makabryczne morderstwo popełnione w latach 50.

Stranger Things sezon 4 – nowi aktorzy w obsadzie

Oprócz niego do obsady "Stranger Things" dołączą Jamie Campbell Bower (filmy z serii "Zmierzch"), Eduardo Franco ("American Vandal") i Joseph Quinn ("Howard's End") w stałych rolach, a także Sherman Augustus ("Into the Badlands"), Mason Dye ("Bosch"), Nikola Djuricko ("Legends") i ogłoszony już wcześniej Tom Wlaschiha (Jaqen H'ghar z "Gry o tron") w rolach powracających (rola Englunda również będzie powracająca).

Kto zagra kogo? Bower wcieli się w Petera Ballarda, troskliwego sanitariusza ze szpitala psychiatrycznego, który jest coraz bardziej zmęczony brutalnością, z jaką styka się każdego dnia. Franco zagra Argyle'a, nowego najlepszego kumpla Jonathana, który lubi rozrywkę, trawkę i z dumą rozwozi pizzę Surfer Boy Pizza.

stranger things sezon 4

Quinna zobaczymy w roli Eddiego Munsona, zuchwałego metalowca, który prowadzi The Hellfire Club, oficjalny klub Dungeons & Dragons w liceum w Hawkins (przy okazji rozwiązała się zagadka tytułu premiery 4. sezonu), i ma znaleźć się w epicentrum przerażającej tajemnicy tego sezonu.

Augustus zagra podpułkownika Sullivana, inteligentnego, rozsądnego faceta, który wierzy, że wie, jak raz na zawsze powstrzymać zło w Hawkins. Dye to z kolei Jason Carver, przystojny sportowiec spotykający się z najpopularniejszą dziewczyną w szkole, którego idealny świat zaczyna się rozpadać, kiedy w Hawkins pojawia się nowe zagrożenie.

Na koniec mamy wreszcie dwójkę Rosjan. Djuricko wcieli się w podejrzanego, nieprzewidywalnego przemytnika, który uwielbia kiepskie żarty, twardą gotówkę i chrupiące masło orzechowe. Natomiast Wlaschiha wcieli się w strażnika, który zaprzyjaźnia się z Hopperem i który jest bystry, przebiegły i czarujący... ale czy można mu ufać?

stranger things  sezon 4

Nie sprawdziły się plotki, że do obsady "Stranger Things", dołączy Levon Hawke, brat Mayi, dostrzeżony na planie serialu. Wiemy za to, że do stałej obsadzie 4. sezonu awansowani zostali Brett Gelman i Priah Ferguson – czyli dziennikarz/spec od teorii spiskowych Murray Bauman i Erica Sinclair, młodsza siostra Lucasa.

Obecnie trwają zdjęcia na planie "Stranger Things" w Georgii. Jeśli nie będzie większych opóźnień, 4. sezon zobaczymy na Netfliksie w 2021 roku, przy czym na razie jest za wcześnie, żeby mówić o konkretnej dacie premiery.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA