Ekipa "Riverdale" wreszcie idzie na bal maturalny – zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcia z 5. sezonu

"Riverdale" (Fot. Netflix)

Archie i spółka musieli trochę poczekać na bal maturalny. Odcinek, który miał być częścią 4. sezonu, zobaczymy dopiero na początku przyszłego roku. A już teraz mamy serię zdjęć.

"Riverdale" należy do licznej grupy seriali, które musiały skrócić wiosną sezony z powodu pandemii koronawirusa. Odcinki z końcówki 4. sezonu, w tym bal maturalny, zakończenie szkoły i ten moment, kiedy wszyscy rozjechali się w różnych kierunkach, przeniesiono na początek 5. sezonu.

Riverdale sezon 5 – zdjęcia z balu maturalnego

Już wiadomo, że bal maturalny zobaczymy w pierwszym odcinku, którego emisję zaplanowano w USA na 20 stycznia (dzień później prawdopodobnie zobaczymy go na Netflix Polska). TVLine prezentuje pierwsze zdjęcia, na których widzimy Archiego i jego przyjaciół trochę starszych niż wiosną, w smokingach i balowych sukniach.

Riverdale sezon 5

Riverdale sezon 5

Riverdale sezon 5

Archie tańczy z Veronicą, Cheryl przytula się do Toni, a Kevin obejmuje Fangsa. Nie brakuje też rodziców, również występujących parami: Hiram tańczy z Hermione, a F.P. z Alice. W tle jest także K.O. Kelly'ego (Zane Holtz) ze skasowanej "Katy Keene". Jego pojawienie się zapowiadał showrunner "Riverdale" Roberto Aguirre-Sacasa.

Riverdale sezon 5

Riverdale sezon 5

Skończenie szkoły i pozałatwianie ostatnich nastoletnich spraw ma zająć "Riverdale" trzy pierwsze odcinki 5. sezonu. A potem nastąpi 7-letni przeskok czasowy, w trakcie którego ekipa pokończy studia i znajdzie powód, by wrócić do miasteczka.

Być może będzie nim kolejna mroczna sprawa, zapowiadana na ostatnim plakacie. A być może showrunner zaplanował coś jeszcze bardziej szalonego, jak na przykład... zmartwychwstanie którejś z postaci?

Premiera 5. sezonu Riverdale 20 stycznia w USA

REKLAMA