Co robi Archie z "Riverdale" po ukończeniu szkoły? Gorące zdjęcie z 5. sezonu pokazuje (prawie) wszystko

"Riverdale" (Fot. CW)

Showrunner "Riverdale" uchylił rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o Archiego. Rudzielec dołączy w 5. sezonie do grona przedstawicieli jednego z najseksowniejszych serialowych zawodów.

Worek ze spoilerami na temat 5. sezonu "Riverdale" rozwiązał się na dobre. Widzieliśmy już pierwszy zwiastun i zdjęcia z balu maturalnego, a teraz twórca serialu dorzuca kolejny miły dla oka spoiler.

Riverdale sezon 5 – Archie będzie strażakiem

Roberto Aguirre-Sacasa w sobie właściwy sposób potwierdził wcześniejsze nieoficjalne informacje z castingów, że Archie Andrews (KJ Apa) po ukończeniu szkoły średniej będzie strażakiem. A dokładniej, zostanie nim po siedmioletnim przeskoku czasowym. Przecieki z castingów sugerują, że Archie pójdzie do wojska zamiast na studia. Po kilku latach wróci do miasteczka, przywiezie ze sobą kolegę i będą razem prowadzić lokalną jednostkę straży pożarnej.

Zdjęcie jest ciekawe jeszcze z jednego powodu. Otóż fani wypatrzyli, że Archie znajduje się w sypialni Betty (Lili Reinhart). Ten kadr, jak również scena ze zwiastuna z płaczącą Veronicą (Camila Mendes) sugerują, że będzie się działo w trójkącie miłosnym z "Riverdale" – prawdopodobnie i przed, i po przeskoku czasowym.

Przypomnijmy, przeskok czasowy pierwotnie był planowany pomiędzy 4. i 5. sezonem "Riverdale". Plany zmieniła pandemia, która przerwała prace nad ostatnimi odcinkami 4. serii. Trzy odcinki na początku 5. serii mają zamknąć nastoletnie wątki: bohaterowie skończą szkołę i rozjadą się w różnych kierunkach. Wrócą do miasteczka po siedmiu latach, by rozwiązywać kolejne tajemnicze sprawy i romansować jak za dawnych czasów.

Premiera 5. sezonu Riverdale 20 stycznia w USA

REKLAMA