"Opowieść podręcznej" ma zamówienie na 5. sezon (i sequel). A kiedy planowana jest premiera 4. sezonu?

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

Hulu nie planuje szybko kończyć "Opowieści podręcznej". Serial dostał zamówienie na 5. sezon, a wcześniej zamówiony został sequel. Kiedy serial powróci na ekrany po pandemicznej przerwie?

O "Opowieści podręcznej" dawno nie było nic słychać, bo to jeden z seriali, które padły ofiarą koronawirusa. Planowana na ten rok premiera 4. sezonu okazała się niemożliwa do zrealizowania, bo zdjęcia zostały przerwane na wczesnym etapie.

Opowieść podręcznej z zamówieniem na 5. sezon

Podczas Dnia Inwestora Disneya, który miał miejsce dziś w nocy, pojawiły się nowe informacje o serialu. Platforma Hulu ogłosiła zamówienie na 5. sezon, na razie nie podając liczby odcinków. Jeśli chodzi o datę premiery przełożonego 4. sezonu, potwierdzono jedynie, że zdjęcia trwają i że zobaczymy go w 2021 roku.

Z konferencji nie dowiedzieliśmy się też niczego nowego na temat "Testamentów", czyli sequela "Opowieści podręcznej" na podstawie nowej książki Margaret Atwood. To, że taki serial powstaje i że jego akcja ma dziać się 15 lat po wydarzeniach z "Opowieści podręcznej", wiadomo od września 2019 roku.

W 4. sezonie "Opowieści podręcznej", który ma już pierwszy teaser, June (Elisabeth Moss) stanie na czele rebelii, walcząc o sprawiedliwość i zemstę. Do obsady dołączy Mckenna Grace ("Nawiedzony dom na wzgórzu") jako pani Keyes, nastoletnia żona znacznie starszego komendanta. Przerwane zdjęcia wznowiono we wrześniu.

Opowieść podręcznej wróci z 4. sezonem w 2021

REKLAMA