Wyciekł duży spoiler z planu "Stranger Things". Czyjego powrotu możemy spodziewać się w 4. sezonie?

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Teorie fanowskie potwierdziły się i już oficjalnie wiadomo, że jedna z postaci znanych z poprzednich serii wróci w 4. sezonie "Stranger Things". O kogo chodzi? Uwaga, przed wami duży spoiler!

Barb, doktor Brenner czy Billy – która z tych postaci powróci w 4. sezonie "Stranger Things"? Pora skonfrontować od miesięcy krążące po sieci teorie fanowskie ze zdjęciami z planu.

Stranger Things sezon 4: Doktor Brenner powróci

Okazuje się, iż twórcy produkcji nie bez powodu sugerowali, że martwe ciało jest najlepszym dowodem śmierci. A w przypadku doktora Brennera go zabrakło.

Na fanowskim profilu serialu na Instagramie o nazwie strangerthings4.updates pojawiły się kolejne nieoficjalne zdjęcia z planu produkcji, a na nich nie kto inny jak Matthew Modine w maseczce. Aktor w premierowym sezonie odegrał rolę doktora Brennera, "ojca" Jedenastki (Millie Bobby Brown), a gwoli ścisłości okrutnego pseudonaukowca, który poddawał nieludzkim eksperymentom ją i inne dzieci.

Okazuje się, że aktor już wcześniej potwierdził swój powrót na Twitterze. A przynajmniej tak można dzisiaj odczytać jego tajemniczego tweeta z września 2019 roku.

Nie jest jeszcze pewne, w jakiej formie wróci Brenner – może się okazać, że "zmartwychwstanie", co byłoby całkiem możliwe w "Stranger Things", ale równie dobrze może pojawić się w retrospekcjach z Jedenastką.

Stranger Things dostępne jest na Netfliksie

REKLAMA