Dokąd poleci "Stewardesa" w 2. sezonie? Kaley Cuoco mówi, jakie miasto chce odwiedzić w nowych odcinkach

'Stewardesa" (Fot. HBO Max)

"Stewardesa" odniosła taki sukces na HBO Max, że z serialu limitowanego zamieniła się w coś więcej. Nominowana do Złotego Globy Kaley Cuoco mówi o planach na 2. sezon.

Świetna oglądalność, mnóstwo pozytywnych recenzji, a do tego jeszcze nominacje do prestiżowych nagród. Kaley Cuoco zdecydowanie nie spodziewała się aż takiego sukcesu "Stewardesy", o czym świadczy jej wczorajsza reakcja na nominacje do Złotych Globów. A czekając na dalsze rozstrzygnięcia, już planuje 2. sezon serialu, którego jest nie tylko gwiazdą, ale też producentką.

Stewardesa sezon 2: Gdzie przeniesie się akcja?

W rozmowie z TVLine aktorka zdradza, jakie miasto chciałaby odwiedzić w 2. sezonie: to, w którym mieszka na co dzień, czyli Los Angeles. Liczy, że właśnie tam uda się przenieść częściowo akcję z Nowego Jorku.

– Właściwie to chciałabym, żeby część [2. sezonu] działa się w L.A. Więc to zaproponowałam. Nie wiem, czy oni na to pójdą, ale ja bym chciała, żeby częściowo to było L.A. – mówi Cuoco.

Na pewno w "Stewardesie" nie zabraknie też bardziej egzotycznych kierunków, w końcu taką ma pracę główna bohaterka. Nie ma jednak wątpliwości co do tego, że przeniesienie części produkcji na Zachodnie Wybrzeże ułatwiłoby Kaley Cuoco pracę w czasie pandemii. Względy praktyczne na pewno zostaną wzięte pod uwagę, choć trudno będzie całkowicie zmienić miejsce akcji (w Nowym Jorku mieszka chociażby Annie, przyjaciółka tytułowej bohaterki, tam też znajduje się jej cudne mieszkanie).

Stewardesa sezon 2

Z krótkiej wypowiedzi Cuoco można też wywnioskować, że zostało jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia zdjęć do 2. sezonu "Stewardesy", bo na razie nie są nawet gotowe scenariusze. Ich powstawanie nadzoruje showrunner serialu Steve Yockey, który w grudniu opowiadał, jak sobie wyobraża kolejną przygodę Cassie Bowden.

– (...) Myślę, że druga przygoda wyglądałaby tak, jakby to była zupełnie nowa książka, kolejna przygoda Cassie Bowden: stewardesy. W jakie kłopoty ona może wpaść, niczym męski bohater u Hitchcocka? Jak może dać się wciągnąć w coś większego niż ona sama? – opowiadał wtedy.

W tym momencie nie wiemy, kiedy "Stewardesa" wróci na nasze ekrany, ale najbliższy realny termin to późna jesień 2021 roku.

Stewardesa jest dostępna w serwisie HBO GO

REKLAMA