Nasz top 10: Najlepsze seriale stycznia 2021 roku

"Bo to grzech" (Fot. Channel 4)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

6. Euforia (spadek z 3. miejsca)

najlepsze seriale 2021

"Euforia" (Fot. HBO)

"Euforia" to jeden z seriali mocno poszkodowanych przez pandemię koronawirusa. Na 2. sezon będziemy czekać prawdopodobnie do późnej jesieni, ale Sam Levinson i jego ekipa nie siedzieli bezczynnie w czasie lockdownu. Podczas gdy na Netfliksie możecie oglądać czarno-biały film Levinsona "Malcom & Marie" z Zendayą w roli głównej, na HBO GO są już dostępne oba odcinki specjalne "Euforii".

Ten drugi, styczniowy, zabrał nas w podróż w głąb Jules (Hunter Schafer), pozwalając nam trochę lepiej zrozumieć zachowanie tej bohaterki w finale 1. serii. Podczas gdy Rue (Zendaya) spotkała się w Wigilię ze swoim opiekunem z NA, Jules wybrała się po raz pierwszy do terapeutki i zaczęła otwierać się także przed nami.

"F–k Anyone Who's Not a Sea Blob" to wielki popis Schafer, która pokazuje wszystkie barwy swojej wrażliwej bohaterki. Szybko staje się jasne, że nawet jeśli ona zostawiła Rue, wcale nie jest "tą złą", tylko zwyczajnie sobie nie radzi ze wszystkim, co kilkunastoletnie życie zdążyło już na nią zrzucić. A my jeszcze bardzo dużo o niej nie wiemy. Droga do pełnego zrozumienia, kim jest Jules, jest wciąż daleka, ale na pewno "Euforia" raz jeszcze dała radę przykuć mnie do ekranu odcinkiem nakręconym przy użyciu skromnych środków. [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA