Macaulay Culkin na pierwszym zdjęciu z 10. sezonu "American Horror Story". Kogo zagra filmowy Kevin?

"American Horror Story" (Fot. FX)

Spójrzcie, kogo tu przywiodło... Ryan Murphy pokazał pierwsze zdjęcie z 10. sezonu "American Horror Story", na którym Macaulay Culkin i Leslie Grossman przechadzają się po plaży.

W Provincetown w stanie Massachusetts trwają zdjęcia do 10. sezonu "American Horror Story", kręconego pod roboczym tytułem "Pilgrim". Twórca serialu Ryan Murphy zachęcił fanów do zgadywania, o czym będzie ten sezon, wrzucając na Instagram pierwsze zdjęcie.

American Horror Story sezon 10 – pierwsze zdjęcie

Weteranka serii Leslie Grossman i nowy w świecie "American Horror Story" Macaulay Culkin spacerują po plaży, wystrojeni w swoje najlepsze futra. "Something wicked this way comes", czytamy w podpisie, co można rozumieć jako sugestię, że postacie, które widzimy, mają nie najlepsze intencje. Murphy już wcześniej zdradził, że Culkina czekają interesujące ekscesy na ekranie, w tym "szalony, erotyczny seks".

O fabule 10. sezonu "American Horror Story" wiemy bardzo niewiele, co jest tradycją w przypadku kolejnych serii. Wcześniejsze informacje sugerowały, że będzie on mieć coś wspólnego z plażą, morzem, być może potworami morskimi i że będzie uzależniony od pogody (zdjęcia miały powstawać latem, ale jak widać zima też wygląda dobrze). Jeśli do tego dodać zębaty plakat, można sądzić, że przed nami serialowe "Szczęki" albo "Potwór z Czarnej Laguny". Ale to tylko zgadywanka.

Inny pomysł to Cape Cod (gdzie leży Provincetown) jako miejsce, gdzie w 1620 roku po raz pierwszy do brzegu Ameryki dopłynął statek Mayflower z kolonistami. Jeszcze inny to Lady of the Dunes, czyli tajemnica związana z kobietą, której ciało wypłynęło w tych okolicach w 1974 roku. Jej tożsamość do dziś pozostaje zagadką.

Na pewno wiemy, że obsada jest świetna. Oprócz dwójki ze zdjęcia znajdują się w niej Evan Peters, Sarah Paulson, Kathy Bates, Leslie Grossman, Billie Lourd, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock.

American Horror Story jest na Amazon Prime Video

REKLAMA