To już naprawdę koniec "Lucyfera". Obsada właśnie czytała ostatni odcinek – zobaczcie wpis twórcy serialu

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Joe Henderson podzielił się z fanami "Lucyfera" informacją, że właśnie odbyło się wspólne czytanie scenariusza finału serialu. Wrzucił też zdjęcie, od którego łezka się w oku kręci.

"Lucyfer" zbliża się do końca, tym razem już naprawdę. Do nakręcenia został w tym momencie tylko finał całego serialu, a ekipa rozpoczęła emocjonalne pożegnania.

Lucyfer sezon 6: Ekipa czyta ostatni odcinek

Joe Henderson, czyli połowa duetu showrunnerów "Lucyfera", podzielił się z fanami informacją, że obsada właśnie czytała wspólnie ostatni odcinek. Pozostaje go tylko nakręcić.

– Właśnie mieliśmy ostatnie czytanie scenariusza "Lucyfera" w historii. Tyle emocji. Kocham tę niezwykłą rodzinę. Ponieważ nie mogę podzielić się zdjęciem ze względu na spoilery, oto nasze pierwsze czytanie scenariusza (po pilocie). Przeszliśmy długą drogę... – napisał.

Zdjęcie pochodzi z 2016 roku i znajdują się na nim Tom Ellis (serialowy Lucyfer), Lauren German (Chloe Decker), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), DB Woodside (Amenadiel), Lesley-Ann Brandt (Mazikeen) oraz Kevin Rankin (Malcolm Graham).

To jeszcze nie koniec pożegnalnych emocji w ekipie "Lucyfera". O swoich ostatnich scenach z Tomem Ellisem pisali już Lesley-Ann Brandt i DB Woodside. Przed nami kolejne takie wpisy i jeszcze więcej łez i podziękowań.

Tymczasem fani "Lucyfera" czekają na wieści o premierze sezonu 5B. Wszystko wskazuje na to, że obejrzymy go latem tego roku, z kolei finałowa 6. seria, którą ekipa kończy kręcić, zadebiutuje na naszych ekranach w 2022 roku.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA