Poznaliśmy tytuł 10. sezonu "American Horror Story". Ryan Murphy obiecuje dwa koszmary w cenie jednego

"American Horror Story: Apokalipsa" (Fot. FX)

Dwie straszne historie, jedna związana z morzem, a druga z plażą. Ryan Murphy zaprezentował teaser 10. sezonu "American Horror Story" wraz z jego tytułem.

W Provincetown w stanie Massachusetts trwają zdjęcia do 10. sezonu "American Horror Story" i już wiemy, jaki będzie jego tytuł: "Double Feature".

American Horror Story: Double Feature – teaser

Informację zdradził sam Ryan Murphy, twórca serialu, który podzielił się z fanami pierwszym teaserem. Dowiadujemy się z niego, że w 10. sezonie "American Horror Story" będą dwie straszne historie – jedna ma być związana bezpośrednio z morzem, a druga z piaskiem na plaży. Wcześniej showrunner pokazał zdjęcie z planu, na którym Leslie Grossman i Macaulay Culkin spacerują po plaży.

O fabule 10. sezonu "American Horror Story" wiemy bardzo niewiele. Jeden z tropów to potwory morskie – morze, plaża i zębaty plakat nasuwają skojarzenia ze "Szczękami" i "Potworem z Czarnej Laguny". Inna fanowska teoria ma związek z Cape Cod (gdzie leży Provincetown) jako miejscem, gdzie w 1620 roku po raz pierwszy do brzegu Ameryki dopłynął statek Mayflower z kolonistami. Jeszcze inny pomysł to Lady of the Dunes, czyli tajemnica związana z kobietą, której ciało wypłynęło w tych okolicach w 1974 roku. Jej tożsamość do dziś pozostaje zagadką.

Na pewno wiemy, że obsada jest świetna. Oprócz Grossman i Culkina znajdują się w niej Evan Peters, Sarah Paulson, Kathy Bates, Billie Lourd, Evan Peters, Adina Porter, Lily Rabe, Angelica Ross i Finn Wittrock.

American Horror Story jest na Amazon Prime Video

REKLAMA