Netflix po cichu ujawnił datę premiery sezonu 5B "Lucyfera". Kiedy uroczy diabeł wraca na nasze ekrany?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Tym razem obyło się bez szumnych zapowiedzi: w aplikacji Netfliksa pojawiła się data premiery nowych odcinków "Lucyfera". Kiedy sezon 5B zadebiutuje na naszych ekranach?

Na pytanie o datę premiery sezonu 5B "Lucyfera" nawet twórcy odpowiadali do tej pory: jeszcze nie wiemy. Ale jak się okazuje, Netflix już to wie, tylko na razie nie chwali się tym zbyt głośno.

Lucyfer – Netflix ujawnił datę premiery sezonu 5B

Jak donosi Upflix, w aplikacji Netfliksa (na dowód screen poniżej) pojawiła się dziś data premiery nowych odcinków "Lucyfera": 28 maja. Póki co chodzi jeszcze nie o sezon finałowy, tylko o drugą połowę 5. serii, składającą się z ośmiu odcinków.

lucyfer sezon 5b kiedy premiera

Fot. Netflix

Spoilerem na jej temat sypnął ostatnio D.B. Woodside, czyli serialowy Amenadiel, który zapowiedział nadejście chaosu w świecie czarującego diabła.

– Kiedy nadejdzie Bóg (w tej roli Dennis Haysbert), zapanuje duży chaos. Rozpoczynamy dosłownie dwie sekundy od momentu, w którym skończyliśmy. Amenadiel jest kompletnie upokorzony tym, że Bóg widział, jak on się zachowywał przy swoich braciach, ponieważ jest najstarszy i powinien dawać przykład – a on tego nie robił! – powiedział aktor.

Współtwórca serialu Joe Henderson mówił z kolei wcześniej, że czeka nas poplątana historia rodzinna z niebem i piekłem w tle. Wszystko dlatego, że "tato wrócił do domu i nie jest zadowolony z tego, co robią jego dzieci".

Podczas gdy fani wyczekują premiery sezonu 5B, na planie "Lucyfera" trwają przygotowania do finału całego serialu. Ildy Modrovich, czyli druga połowa duetu twórców, podzieliła się ostatnio z fanami zdjęciem Toma Ellisa i Lauren German podczas próby do ostatniej sceny w klubie Lux.

Aktualizacja: Niedługo po naszej publikacji data premiery sezonu 5B "Lucyfera" znikła z aplikacji Netfliksa. Prawdopodobnie przez pomyłkę została ujawniona wcześniej, niż planowano. Pozostaje czekać na oficjalną informację o premierze.

Lucyfer jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA