Co się będzie wyprawiać w 5. sezonie "Domu z papieru"? Serialowa Tokio wrzuciła zdjęcie, które wiele mówi

Úrsula Corberó w "Domu z papieru" (Fot. Netflix)

Prace nad 5. sezonem "Domu z papieru" trwają pełną parą. Úrsula Corberó, czyli serialowa Tokio, wrzuciła zdjęcie zza kulis, które niewątpliwie podgrzeje atmosferę.

Odkąd Netflix zapowiedział, że "Dom z papieru" zakończy się po 5. sezonie, w sieci zaczęły krążyć teorie dotyczące tego, w jaki sposób zakończą się wątki Profesora (Álvaro Morte), Tokio (Úrsula Corberó) oraz reszty ekipy.

Dom z papieru sezon 5: Tokio na zdjęciu zza kulis

Úrsula Corberó, czyli serialowa Tokio, podzieliła się na swoim profilu na Instagramie nowym zdjęciem zza kulis produkcji 5. sezonu "Domu z papieru". Fani od dawna spekulują, co może wydarzyć się w finale produkcji, a nowa fotografia jeszcze bardziej podsyciła ciekawość fanów. Zwłaszcza że aktorka zasugerowała w opisie, że w nowych odcinkach będzie się działo.

Alex Pina, twórca serialu, już przy rozpoczęciu zdjęć do 5. sezonu "Domu z papieru" dał do zrozumienia, że jest na co czekać.

– Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić do sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu "Dom z papieru". Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu – powiedział.

Jedną z najpopularniejszych teorii dotyczących finału "Domu z papieru" zakłada, że Tokio przetrwa do końca i będzie planować kolejne napady, stając na czele nowej szajki. Czy właśnie to zobaczymy w finałowej serii? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze poczekać. Data premiery 5. sezonu jeszcze nie jest znana.

Dom z papieru jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA