Co zmieni się w 3. sezonie "Sex Education"? Aktorzy obiecują inny klimat, nowe postacie i kolejne skandale

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Dzieciaki z "Sex Education" czekają dalsze komplikacje w świecie związków i seksu. Tanya Raynolds i Kedar Williams-Stirling, czyli serialowi Lily i Jackson sugerują, że 3. sezon zaskoczy widzów.

"Sex Education" to jedna z najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa. Chociaż zdjęcia do 3. sezonu opóźniły się przez pandemię, we wrześniu zeszłego roku obsada wróciła na plan. W oczekiwaniu na nowe odcinki, aktorzy podsycają ciekawość fanów, co jakiś czas zdradzając co nieco na temat nowej serii.

Sex Education sezon 3: Inny klimat i nowe skandale

Tanya Raynolds (Lily) i Kedar William-Stirling (Jackson) gościli ostatnio w podcaście Call of the Wild (via Radio Times), gdzie zasugerowali, że widzowie mogą spodziewać się innego klimatu. Podczas rozmowy serialowi Jackson i Lily nie zdradzili daty premiery ani szczegółów 3. sezonu. Ujawnili jednak, że możemy liczyć na zdecydowanie inny ton niż w poprzednich sezonach.

– Tym razem pojawiają się dwie nowe postacie. Czuję, że będzie inaczej, bo kręciliśmy to o innej porze roku. Zwykle kręcimy latem, ale przez COVID musieliśmy zrobić to zimą. Jest cały wątek, w którym zmienia się cała estetyka serialu. Bez zdradzania za dużo, ten sezon będzie w zdecydowanie innym tonie i oglądanie tego będzie ekscytujące – powiedział William-Stirling.

sex education  sezon 3

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Tanya Raynolds wypowiedziała się także na temat swojej bohaterki.

– Nie możemy nic zdradzić, ale czekają nas nowe skandale i nie mogę się doczekać, by zobaczyć reakcję ludzi na pewne rzeczy. Myślę, że gdy Lily stanie się starsza, zdecydowanie będzie kimś w stylu Grety Thunberg – skomentowała.

Jak wiadomo, w 3. sezonie czeka nas przeskok czasowy. Data premiery dalej nie jest znana. W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią 3. sezonu.

Sex Education jest dostępne w serwisie Netflix 

REKLAMA