Kiedy zobaczymy 2. sezon "Wiedźmina" i 3. sezon "Ty"? Szef Netfliksa podaje konkrety

"Wiedźmin" (Fot. Netflix)

2. sezon "Wiedźmina" latem 2021 roku? Niestety, nie ma na to już żadnych szans. Ted Sarandos z Netfliksa podał orientacyjną datę powrotu serialu, a także premiery 3. sezonu "Ty".

"Wiedźmin" i "Ty" należą do najpopularniejszych seriali na Netfliksie, nic więc dziwnego, że w obu przypadkach nie ustają pytania o datę premiery nowych odcinków. Ted Sarandos, jeden z szefów Netfliksa, podał konkrety podczas prezentowania informacji o wynikach platformy w pierwszym kwartale 2021.

Wiedźmin sezon 2 – premiera jesienią 2021 roku

Jak czytamy w Deadline, kolejne sezony "Wiedźmina" i "Ty" planowane są na czwarty kwartał 2021 roku, czyli pomiędzy październikiem a grudniem. W tym samym okresie do serwisu ma trafić 4. sezon "Cobra Kai", a także dwie superprodukcje filmowe – "Red Notice" i "Escape From Spiderhead".

– W pierwszej części tego roku wiele projektów, co do których mieliśmy nadzieję, że wyjdą wcześniej, zostało przesuniętych z powodu opóźnień w postprodukcji i opóźnień związanych z COVID-em. Sądzimy, że do bardziej stabilnego stanu wrócimy w drugiej połowie roku. Na pewno w czwartym kwartale mamy powracające sezony kilku naszych najpopularniejszych seriali, jak "Wiedźmin", "Ty" i "Cobra Kai", a także kilka filmów, które pojawią się nieco później, niż chcieliśmy, jak "Red Notice" i "Escape From Spiderhead" – powiedział Ted Sarandos.

Ekipa "Wiedźmina" zakończyła produkcję 2. sezonu wraz z końcem marca. Jak poinformował Netflix, prace na planie zdjęciowym trwały 158 dni i odbywały się w 15 różnych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii. Brało w nich udział 89 członków obsady i około 1200 członków ekipy.

Jeśli chodzi o 3. sezon "Ty", nieoficjalnie wiadomo, że zdjęcia dobiegają właśnie końca. Sugerowała to showrunnerka serialu, Sera Gamble, która zaprezentowała na Instagramie pierwszą stronę scenariusza finałowego odcinka.

REKLAMA