Teaser nowej serii "Dextera" potwierdza datę premiery. Kiedy nasz ulubiony morderca wróci na ekrany?

"Dexter" (Fot. Showtime)

Michael C. Hall uśmiecha się do nas w nowym teaserze 9. sezonu "Dextera". Zapowiedź zawiera również potwierdzenie daty premiery serii, który ma nam wynagrodzić fatalny finał sprzed lat.

To już pewne i oficjalne: "Dexter" wróci jesienią 2021 roku z 10-odcinkową serią limitowaną, której akcja będzie działa się dekadę po wydarzeniach z powszechnie krytykowanego finału z 2013 roku. Datę premiery potwierdza nowy teaser, w którym Michael C. Hall diabolicznie się do nas uśmiecha, a towarzyszy mu piosenka "Don't Let Me Be Misunderstood" Niny Simone.

Dexter sezon 9 – Michael C. Hall w nowym teaserze

Akcja serialu przeniesie się z Miami – czy też Oregonu, w którym główny bohater wylądował w finale – do północnej części stanu Nowy Jork, gdzie będzie mieścić się fikcyjne miasteczko Iron Lake. Clancy Brown ("Carnivale", "Billions") zagra głównego antagonistę Dexa, Kurta Caldwella, właściciela postoju ciężarówek i nieoficjalnego burmistrza Iron Lake.

W obsadzie nowego "Dextera" są też m.in. Julia Jones ("The Mandalorian") jako szefowa lokalnej policji, Alano Miller ("Jane the Virgin") jako sierżant policji, który uczy także wrestlingu w szkole średniej, i Jamie Chung ("Kraina Lovecrafta) jako autorka podcastu, która znajdzie się w centrum intrygi.

Jak mówili zarówno showrunner Clyde Phillips, jak i odtwórca głównej roli Michael C. Hall, ten sezon ma dać serialowi nowe zamknięcie i naprawić to, co nie wyszło prawie dekadę temu w finale – bez odkręcania czegokolwiek, co się wydarzyło.

Dexter sezon 9 – premiera jesienią 2021 roku

REKLAMA