Znamy repertuar musicalowego odcinka "Lucyfera". "Wicked Game", "Every Breath You Take" i inne covery

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Kto zaśpiewa "Every Breath You Take"? Premiera sezonu 5B "Lucyfera" coraz bliżej, a twórcy zdradzili repertuar kolejnego musicalowego odcinka. Co jeszcze usłyszymy?

"Lucyfer" powróci już niedługo z nowymi odcinkami. Twórcy podsycają ciekawość fanów, dzieląc się informacjami dotyczącymi sezonu 5B, m.in. obietnicą większej ilości romansu Lucyfera (Tom Ellis) i Chloe (Lauren Graham) czy tym, że będziemy świadkami poważnej rozmowy Diabła z Bogiem (Dennis Haysbert).

Lucyfer sezon 5B – repertuar odcinka muzycznego

Będzie też odcinek musicalowy z prawdziwego zdarzenia, zatytułowany "Bloody Celestial Karaoke Jam". Netflix podzielił się listą piosenek, których wykonanie usłyszymy w tym odcinku. Są to m.in. "Wicked Game", "Bad to the Bone", "Another One Bites the Dust" czy "I Dreamed a Dream".

https://twitter.com/netflix/status/1392528763108294657

Tom Ellis już w zeszłym roku opublikował krótki klip, w którym można było usłyszeć, jak obsada wykonuje fragment hitu "Another One Bites the Dust" zespołu Queen. Warto przypomnieć także słowa współtwórczyni serialu Ildy Modorovich, dla której odcinek musicalowy był spełnieniem marzeń.

– To rodziło się powoli. W moim sercu ten pomysł zaczął kiełkować po odcinku w Vegas [z 2. sezonu], kiedy Tom i Aimee wykonali "Luck Be a Lady". Pamiętam, jak przyszłam na próbę i aż się popłakałam, bo to było spełnienie moich marzeń i tak się cieszyłam na myśl o tym. Jeśli jakiś serial mógł zrobić musicalowy odcinek, to właśnie powinien być to "Lucyfer" – wypowiedziała się showrunnerka.

"Bloody Celestial Karaoke Jam" ma być odcinkiem w pełni musicalowym, a śpiewanie – jak obiecują twórcy – będzie mieć dobre uzasadnienie fabularne. Jeszcze przed premierą pojawiło się porównanie do "Once More, With Feeling", muzycznego odcinka "Buffy", uchodzącego za przykład tego, jak powinno się robić tego typu odcinki.

Lucyfer sezon 5B – premiera 28 maja na Netfliksie

REKLAMA