Ben nie będzie zbyt miłym gościem? W 3. sezonie "The Umbrella Academy" czeka nas sporo niespodzianek

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

"The Umbrella Academy" jest w trakcie zdjęć, tymczasem aktorzy obiecują wiele niespodzianek w 3. sezonie. Koniecznie zobaczcie, czego możemy się spodziewać!

Od lutego trwają prace nad 3. sezonem "The Umbrella Academy". Tak jak w poprzednich sezonach, zamówionych zostało 10 odcinków – twórcy niechętnie dzielą się jednak szczegółami dotyczącymi fabuły i kręcenia. Naprzeciw fanom wychodzą aktorzy, m.in. Elliot Page, który podzielił się zdjęciem zza kulis.

The Umbrella Academy: Niespodzianki w 3. sezonie

Pod koniec kwietnia miał miejsce panel Netfliksa, podczas którego gwiazdy "The Umbrella Academy" wypowiadały się na temat 3. sezonu. Głos zabrał m.in. Tom Hopper, wcielający się w postać Luthera.

– W tym roku naprawdę podoba mi się i czytanie scenariusza, i nagrywanie scen. Myślę, że to dzieje się dlatego, że wszyscy dobrze znamy siebie i swoje postaci, znamy się nawzajem. A ponieważ słowa na stronach scenariusza są świetne, to po prostu dobra zabawa – wypowiedział się aktor.

Emmy Raver-Lampman, która w serialu gra Allison, zdradziła, że widzowie mogą spodziewać się większej dynamiki dzięki wątkowi alternatywnej rzeczywistości i członków The Sparrow Academy.

– Myślę, że to pierwszy taki sezon, kiedy czytam coś na papierze i nie jestem w stanie przewidzieć, dokąd to zmierza. Wiemy trochę co się dzieje od Steve'a [Blackmana, twórcy serialu] i a on daje nam szerokie opisy tego, co się dzieje. On jest bardzo skryty, ale wszystkie twisty i zwroty akcji są już na papierze. Właściwie nie mam pojęcia, co wydarzy się na końcu, to pierwszy raz, gdy kręcimy, nie wiedząc, jaki jest ostateczny cel. To świetne, po to tu jestem – powiedziała Raver-Lampan.

The Umbrella Academy sezon 3

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

A co z postacią Bena? Cliffhanger w finale 2. sezonu ukazał, że w alternatywnej rzeczywistości Ben żyje i jest członkiem The Sparrow Academy. Justin H. Min odniósł się do zmiany w charakterze swojej postaci.

– To inny Ben, zdecydowanie różniący się od tego, którego znamy. Zaczynamy przekonywać się, że nie jest on najmilszym facetem i to przygotowuje nas na naprawdę ekscytujący 3. sezon. Czułem się, jakbym był w innym serialu [kręcąc ostatnią scenę 2. sezonu]. Było to surrealistyczne również dlatego, że po raz pierwszy mogłem nawiązać kontakt wzrokowy ze wszystkimi – skomentował.

Co szykują dla nas twórcy? Na odpowiedź będziemy musieli jeszcze poczekać. Data premiery 3. sezonu "The Umbrella Academy" jeszcze nie jest znana.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA