To już koniec zdjęć do 5. sezonu "Domu z papieru". Kiedy premiera finałowych odcinków na Netfliksie?

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Zaczynali od wspólnego skoku na bank, skończyli jako rodzina. Netflix ogłosił zakończenie zdjęć do hiszpańskiego serialu "Dom z papieru". Ile poczekamy na premierę 5. sezonu?

"Dom z papieru" oficjalnie dobiega końca. Wczoraj zakończyły się zdjęcia na planie 5. sezonu, a Netflix podzielił się pożegnalną fotką. Na zdjęciu jest cała ekipa, w tym także Pedro Alonso, który ma powrócić jako Berlin.

Dom z papieru sezon 5: Koniec zdjęć do serialu

Oprócz niego w serialu ponownie pojawią się Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituno (Lizbona), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia) i reszta dawnej ekipy. Dołączą do nich nowi w obsadzie Miguel Ángel Silvestre ("Sense 8") i Patrick Criado ("Wielka hiszpańska rodzina").

Zdjęcia do składającego się z 10. odcinków 5. sezonu "Domu z papieru" powstawały od sierpnia zeszłego roku. Showrunner serialu Álex Pina zapewnia, że jest na co czekać.

– Prawie cały rok myśleliśmy o tym, jak rozbić naszą szajkę. Jak przechytrzyć Profesora. Jak doprowadzić do sytuacji, które dla wielu bohaterów staną się bez wyjścia. W efekcie powstała piąta część serialu "Dom z papieru". Zobaczymy jeszcze bardziej dzikie i ekstremalne oblicze toczącej się walki i będzie to z pewnością najbardziej niezwykły i wciągający sezon serialu – mówi.

Jak zakończy się historia Profesora i spółki? Nie brak fanowskich teorii na ten temat, a zdjęcie, które ostatnio wrzuciła Úrsula Corberó, sugeruje, że będzie się działo.

Data premiery 5. sezonu "Domu z papieru" na razie nie została podana, ale wszystko wskazuje, że zobaczymy go w drugiej połowie 2021 roku.

Dom z papieru jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA