Nowe zdjęcie z 6. sezonu "Peaky Blinders". Paul Anderson powraca jako Arthur Shelby i wygląda kozacko

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

Trwają zdjęcia do 6. sezonu "Peaky Blinders", w którym pożegnamy już rodzinę Shelbych. Zobaczcie, jak prezentuje się Paul Anderson jako Arthur Shelby w finałowym wydaniu.

Ekipa "Peaky Blinders" kręci obecnie 6. sezon serialu, który będzie nie tylko finałowy, ale też znaczony tragedią: w zeszłym miesiącu zmarła Helen McCrory, serialowa ciotka Polly. Nie wiadomo na razie, jak zostanie rozwiązany jej wątek.

Peaky Blinders: Paul Anderson na zdjęciu z 6. serii

Na Twitterze tymczasem pojawiło się nowe zdjęcie z planu: Paul Anderson powraca jako Arthur Shelby i prezentuje się jak zawsze zawadiacko. Wcześniej mogliśmy zobaczyć m.in. Cilliana Murphy'ego w nowym kostiumie Tommy'ego. Wiemy też, jak w serialu będzie wyglądać Stephen Graham (Al Capone z "Zakazanego imperium"), który w tym roku dołączył do obsady.

https://twitter.com/ThePeakyBlinder/status/1393236513064988680

Zdjęcia do 6. sezonu "Peaky Blinders" trwają od 18 stycznia. Jak ogłosiła telewizja BBC, będzie to już sezon finałowy.

– "Peaky" wraca i to z hukiem. Po wymuszonym opóźnieniu w produkcji, które spowodowała epidemia COVID, znajdujemy serialową rodzinę w wyjątkowym niebezpieczeństwie, a stawki jeszcze nigdy nie były tak wysokie. Wierzymy, że to będzie najlepsza seria ze wszystkich i jesteśmy pewni, że nasi wspaniali fani ją pokochają. Podczas gdy serial zbliża się do końca, opowieść będzie kontynuowana w innej formie – powiedział wtedy twórca serialu Steven Knight.

Później zostało uściślone, że w planach jest nie tylko film zamykający historię bohaterów "Peaky Blinders", ale też kolejne seriale z tego uniwersum.

Finałowy sezon "Peaky Blinders" jeszcze nie ma daty premiery. Jest jednak szansa, że zobaczymy go jeszcze w tym roku.

Peaky Blinders jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA