"Przyjaciele" mogli wyglądać inaczej? Lisa Kudrow pierwotnie chciała zagrać kogoś innego

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Trudno wyobrazić sobie "Przyjaciół" bez Lisy Kudrow w roli ekscentrycznej Phoebe Buffay. Najnowsza wypowiedź aktorki wskazuje na to, że początkowo chciała zagrać kogoś innego!

"Przyjaciele" już niebawem powrócą w specjalnym odcinku – "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Przy okazji tego spotkania obsada udziela licznych wywiadów – ostatnio mówili o tym, jak wyobrażają sobie przyszłość swoich bohaterów. W najnowszej wypowiedzi Lisa Kudrow, czyli serialowa Phoebe Buffay wyznała, że początkowo chciała zagrać inną postać.

Przyjaciele – Lisa Kudrow chciała zagrać Rachel 

W programie "The Late Show" prowadzonym przez Stephena Colberta (Radio Times), Lisa Kudrow wróciła wspomnieniami do czasów castingów - jak wyznała, początkowo chciała ubiegać się o rolę Rachel (Jennifer Aniston).

– Kiedy po raz pierwszy przeczytałam scenariusz podczas przesłuchania do roli Phoebe, zobaczyłam [część dla] Rachel i pomyślałam sobie: "O, to taka bogata, tandetna dziewucha z Long Island – to byłoby przezabawne, mogłabym się z tym bardziej identyfikować". Ale oni [twórcy] odpowiedzieli mi "Nie, nie. Phoebe" – powiedziała Kudrow.

lisa kudrow przyjaciele spotkanie po latach

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Jednak wydaje się, że Rachel "siedzi" w aktorce. Lisa Kudrow ze śmiechem opowiedziała o tym, że niedawno zrobiła quiz, by dowiedzieć się, jaka postać z "Przyjaciół" najlepiej do niej pasuje. Jak się okazało – wyszła Rachel.

– Myślałam, że sposób w jaki odpowiadam zaprowadzi mnie do Phoebe. Ulubiony kolor? Żółty! Ale wyszła Rachel – skomentowała aktorka.

Serialowa Phoebe odniosła się także do faktu, że z niecierpliwością czekała na ponowne spotkanie obsady.

– Odbudowali wszystkie scenerie. Myślę, że mieliśmy być podekscytowani scenografią i faktycznie wszyscy byli, poza mną, ponieważ naprawdę ja chciałam już wszystkich zobaczyć! – powiedziała.

Przyjaciele: Spotkanie po latach kiedy premiera w polsce

Zwiastun odcinka specjalnego "Przyjaciele: Spotkanie po latach" zapowiada sporą ilość rozmów, wspomnień, a także quizy oraz gości specjalnych. Jak poinformowało HBO, polscy fani również będą mogli zobaczyć ponowne spotkanie obsady. Odcinek pojawi się na platformie HBO GO 27 maja, czyli tego samego dnia, co w Ameryce.

Przyjaciele: Spotkanie po latach – premiera 27 maja na HBO GO

REKLAMA