Phoebe Dynevor z "Bridgertonów" o odejściu Regé-Jean Page'a. Czy ją też zaskoczył brak księcia w 2. sezonie?

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Regé-Jean Page zaskoczył fanów, którzy nie wyobrażają sobie "Bridgertonów" bez księcia. A co z Phoebe Dynevor, serialową Daphne? Aktorka komentuje najgorętsze odejście tego roku.

Netflix ma wielkie plany wobec "Bridgertonów" – oprócz 2. sezonu będą jeszcze przynajmniej dwa kolejne, a także spin-off o królowej Charlotte – a tymczasem fani wciąż są w szoku po odejściu Regé-Jean Page'a, serialowego księcia. A co z Phoebe Dynevor? Czy ona też została zaskoczona?

Bridgertonowie: Phoebe Dynevor o odejściu księcia

Odtwórczyni roli Daphne przyznaje w rozmowie z Variety, że dostała chwilę, żeby przetrawić wiadomość, zanim została ogłoszona w mediach.

– Dostałam cynk nieco wcześniej, więc wiedziałam i myślę, że to kluczowe. Ale znów, serial koncentruje się na Bridgertonach i jest osiem książek. Myślę, że być może fani książek byli bardziej świadomi, że to się wydarzy, niż fani serialu. Wydaje mi się, że fani książek wiedzą, że każdy sezon dotyczy innej osoby z rodzeństwa. I przekazujemy pałeczkę uroczemu Johnny'emu [Baileyowi], który gra Anthony'ego. Oczywiście smutno jest patrzeć, jak [Page] odchodzi, ale ja się już nie mogę doczekać ponownego spotkania ze swoją rodziną – powiedziała aktorka.

Phoebe Dynevor Bridgertonowie rege-jean page odejście

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Regé-Jean Page tłumaczył wcześniej, że historia księcia od początku miała zakończyć się po 1. sezonie – a przynajmniej tak mu powiedzieli na wstępie producenci serialu.

– [Powiedzieli mi, że] to wątek na jeden sezon. Będzie mieć początek, środek, koniec – "daj nam tylko rok". Pomyślałem sobie, że to interesujące, bo miałem wrażenie, jakby to była seria limitowana. Wchodzę, wnoszę swój wkład, a potem rodzina Bridgertonów idzie dalej – wspomina aktor.

W 2. sezonie "Bridgertonowie" skupią się na historii miłosnej najstarszego z rodzeństwa, Anthony'ego (Jonathan Bailey). W roli jego obiektu uczuć zobaczymy Simone Ashley ("Sex Education"). Wcieli się ona w postać Kate Sharmy (w książkach Kate Sheffield). Jak prezentuje się para? Zobaczcie ich wspólne zdjęcie.

Bridgertonowie dostępni są na Netfliksie

REKLAMA