Powstanie spin-off "Chirurgów" z Jacksonem i April? Jesse Williams mówi, co sądzi o takim pomyśle

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Jesse Williams opuścił "Chirurgów" w końcówce 17. sezonu i jest otwarty na nowe wyzwania i propozycje. Czy jedną z nich będzie spin-off z Jacksonem i April w rolach głównych?

Końcówka 17. sezonu "Chirurgów" okazała się czasem kolejnych pożegnań. Jackson Avery (Jesse Williams) spakował walizki i wyjechał prowadzić rodzinną fundację w Bostonie, a w ostatniej chwili dołączył do niego Tom Koracick (Greg Germann). Ten ostatni ma się jeszcze w medycznym tasiemcu pojawiać, ale tylko w roli gościnnej. A co dalej z Jacksonem?

Chirurdzy: Jesse Williams o spin-offie z Jacksonem

Wielu fanów – a także Sarah Drew, serialowa April – liczy na spin-off "Chirurgów", w którym oglądalibyśmy April, Jacksona i Koracicka w Bostonie. Co na to Jesse Williams?

– Zobaczymy. Nie jestem do końca pewien. Na pewno jest część mnie, która chce wyjść w dzicz tak jak Jackson i robić coś innego i nowego, tak więc ekscytuję się, że mogę to zrobić. To powiedziawszy, jestem naprawdę dumny z pracy i postaci, którą stworzyłem w tym świecie, i że zyskuję [zainteresowanie fanów].

To byłby cholernie ciekawy i mięsisty spin-off z niesamowicie utalentowanymi aktorami w świecie, którego odzwierciedlenia nie widzę w telewizji – jeśli chodzi o równość w medycynie i rzeczywistą rolę, jaką odgrywa społeczność medyczna i jaki ma wpływ na nasze życie. Tak więc coś w tym jest. Nie zazdroszczę tego. Tak więc zobaczymy. Zobaczymy – powiedział aktor w rozmowie z TVLine.

Chirurdzy Jackson April spin-off

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Aktor zapewnił, że bardzo się cieszy na myśl o tym, że Jackson i April mają szansę znów być razem – i że nie wiemy tak do końca, czy faktycznie będą.

– Tak, oni są niesamowitą parą. Nie bez powodu są popularni. Jest w tym prawdziwa chemia, wrażliwość i chęć rozwoju, która naprawdę do mnie przemawia jako wykonawcy, nie wspominając o fanach. Tak więc podoba mi się pomysł, że oni mogą odejść razem w kierunku zachodu słońca.

I podoba mi się, że to pozostało niedookreślone. Nie zobaczyliśmy, jak oni przytulają się czy całują. Nie wiemy, czy są razem jako para w sensie romantycznym, ale widzowie dostają szansę, by dokończyć to zdanie, że tak powiem, i pofantazjować o tym, jak to mogłoby działać – powiedział Williams.

Sarah Drew wcześniej mówiła, że według niej Jackson i April są sobie pisani i cieszy ją, że dostali drugą szansę. Zapewniła też, że chętnie by oglądała serial o tym, jak ta dwójka zmienia świat medycyny w kierunku większej równości i sprawiedliwości.

REKLAMA