Dumny Elliot Page pozuje przy basenie bez koszulki. Aktor zachęca wszystkich do bycia w pełni sobą

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Jednym z największych zaskoczeń ubiegłego roku było oświadczenie Elliota Page, który ujawnił się jako osoba transpłciowa i niebinarna. Teraz aktor czuje się w pełni sobą.

Trwają zdjęcia do 3. sezonu "The Umbrella Academy". Każde zdjęcie wrzucone przez członków obsady budzi zainteresowanie – nawet jeśli ma niewiele wspólnego z produkcją serialu. Elliot Page podzielił się nowym zdjęciem zrobionym przy basenie, momentalnie zachwycając fanów.

Elliot Page pokazuje swoje ciało na Instagramie

Elliot Page w zeszłym roku wydał oświadczenie, w którym wyznał, że jest transpłciowy i niebinarny. Aktor otrzymał mnóstwo wsparcia zarówno od Netfliksa, kolegów z obsady, jak i fanów na całym świecie. Najnowsze zdjęcie na swoim Instagramie podpisał: "Pierwsze kąpielówki transpłciowego chłopaka zweryfikowane", a  hasztagi #transisjoy oraz #transisbeauty wskazują na to, że czuje się naprawdę szczęśliwy w związku z ujawnieniem.

Elliot Page wciąż będzie wcielać się w rolę Vanyi i postać ta nie zmieni płci. Netflix podmienił jednak imię aktora w napisach końcowych. Czego widzowie mogą spodziewać się po 3. sezonie "The Umbrella Academy"? Ben nie zapowiada się na zbyt miłego gościa – a jak będzie z innymi członkami The Sparrow Academy? Tego dopiero się dowiemy. Data premiery 3. sezonu nie jest jeszcze znana.

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA