3. sezon "Virgin River" zaskoczy widzów zwrotami akcji. Poznajcie też dwójkę nowych bohaterów

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Jesteście ciekawi, co czeka bohaterów "Virgin River" w nadchodzącym 3. sezonie? Nowe postaci, kolejne dramaty oraz – jak obiecuje serialowy Dan Brady – wielkie niespodzianki.

2. sezon "Virgin River" zakończył się kilkoma cliffhangerami. W finale zobaczyliśmy, jak Mel (Alexandra Breckenridge) rozpaczliwie próbowała ratować postrzelonego Jacka (Martin Henderson), Doc miał przekazać ukochanej wiadomość – i to prawdopodobnie złą, zaś u Preachera pojawił się syn Paige. Co dla widzów szykują twórcy w 3. sezonie?

3. sezon Virgin River będzie pełen niespodzianek

Na oficjalnym Instagramie serialu ekipa chętnie dzieli się zdjęciami zza kulis produkcji. Pod jednym z postów Benjamin Hollingsworth, czyli serialowy Dan Brady – były żołnierz piechoty morskiej, w której był także Jack – zasugerował, że 3. sezon "Virgin River" będzie obfity w zaskakujące zwroty akcji.

– Noszę kask, żeby uchronić się przed wszystkimi rewelacyjnymi zwrotami akcji w 3. sezonie. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście gotowi – napisał aktor.

Virgin River sezon 3: Nowi bohaterowie

Konto serialu dodało również zdjęcia dwóch nowych bohaterów. Do obsady serialu dołączą Stacey Farber ("Degrassi: Nowe pokolenie"), która wcieli się w postać Tary, córki Lilly (Lynda Boyd), zaś Kai Bradbury ("Motherland: Fort Salem") zagra chłopaka z plecakiem o imieniu Denny.

Jak zdradziła twórczyni "Virgin River", w 3. sezonie pokochamy także jeszcze jedną parę. A co czeka Jacka i Mel? Tego dopiero się dowiemy. Data premiery 3. sezonu nie jest znana.

Virgin River jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA