Jak będzie wyglądać Jean w 3. sezonie "Sex Education"? Kostiumografka komentuje nadchodzące zmiany

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Fani "Sex Education" pokochali szykowane stroje dr Jean Milburn. Czy rewelacje z finałowych odcinków 2. sezonu wpłynął na charakterystyczny styl bohaterki Gillian Anderson?

Finałowe odcinki 2. sezonu "Sex Education" przyniosły dr Jean Milburn (Gillian Anderson) wieść o ciąży. Czy to oznacza koniec szykownych stylizacji bohaterki? Jak zdradza kostiumografka serialu, Rosa Dias – Jean pozostanie sobą.

Sex Education: Czy 3. sezonie zmieni się styl Jean?

Dias, nominowana do nagrody BAFTA za kostiumy w "Sex Education", udzieliła wywiadu dla portalu Metro.co.uk. Kostiumografka wypowiedziała się o szykownym stylu dr Jean Milburn oraz zapewniła, że kobieta nie zmieni się w typową "mamuśkę".

– Nie chciałam, żeby ona nagle zaczęła nosić rzeczy, które by do niej nie pasowały. Istnieje pogląd, że kiedy kobiety zachodzą w ciążę, nagle po prostu zaczynają ubierać wygodne ubrania, tracą swój styl i stają się "mamusiowate". A możesz wyglądać wspaniale i stylowo jak wcześniej, po prostu trzeba odpowiednio się ubrać – powiedziała.

sex education sezon 3 gillian anderson

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Postać grana przez Gillian Anderson specjalnie się nie zmieni w czasie ciąży i jej sposób ubierania będzie to odzwierciedlał.

– Nie straciliśmy jej charakteru ani nie poszliśmy inną ścieżką, ponieważ ona wciąż jest niezależną, zadziorną i skomplikowaną kobietą – dodała kostiumografka.

Rosa Dias wyjawiła też, że ciąża nie będzie widoczna od razu i fani ponownie zobaczą Anderson w charakterystycznych strojach, jak np. niebieski, elegancki kombinezon.

– Ona wygląda wspaniale jako ciężarna kobieta – skomentowała Dias.

Jak wiadomo w 3. sezonie będzie mieć miejsce przeskok w czasie. Aktorzy obiecują również zupełnie nowy klimat oraz skandale. Co jeszcze czeka widzów? Na odpowiedź musimy poczekać – nowe odcinki "Sex Education" zobaczymy w drugiej połowie roku.

Sex Education jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA