Kim jest teraz Dexter Morgan? Teaser 9. sezonu zdradza jego nowe nazwisko i pracę

"Dexter" (Fot. Showtime)

Kiedyś nasz ulubiony seryjny morderca z Miami, potem drwal z Oregonu, a teraz? Teaser 9. sezonu "Dextera" zdradza nowe nazwisko głównego bohatera i jego miejsce pracy.

"Dexter" wraca jesienią z 10-odcinkową serią limitowaną, a telewizja Showtime i aktorzy z serialu co chwila podrzucają widzom jakieś spoilery.

Dexter sezon 9 – nowe nazwisko i praca Dexa

Najnowszy pojawia się w krótkim teaserze, który zdradza nowe nazwisko i miejsce pracy Dexa (Michael C. Hall). Poznajcie niejakiego Jim Lindsaya, sprzedawcę w fikcyjnym Fred's Fish & Game. Jak podano wcześniej, akcja serialu przeniesie się z Miami – czy też Oregonu, w którym główny bohater wylądował w finale – do północnej części stanu Nowy Jork, gdzie będzie mieścić się miasteczko Iron Lake.

Clancy Brown ("Carnivale", "Billions") zagra głównego antagonistę Dexa, Kurta Caldwella, właściciela postoju ciężarówek i nieoficjalnego burmistrza Iron Lake. W obsadzie nowego "Dextera" są też m.in. Julia Jones ("The Mandalorian") jako szefowa lokalnej policji, Alano Miller ("Jane the Virgin") jako sierżant policji, który uczy także wrestlingu w szkole średniej, i Jamie Chung ("Kraina Lovecrafta) jako autorka podcastu, która znajdzie się w centrum intrygi.

Jak mówili zarówno showrunner Clyde Phillips, jak i odtwórca głównej roli Michael C. Hall, ten sezon ma dać serialowi nowe zamknięcie i naprawić to, co nie wyszło prawie dekadę temu w finale – bez odkręcania czegokolwiek, co się wydarzyło.

Dexter sezon 9 – premiera jesienią 2021 roku

REKLAMA