3. sezon "Virgin River" ma już datę premiery. Netflix zapowiada pogrzeb, romans, huragan i mnóstwo twistów

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Co powiecie na wycieczkę do Virgin River w środku lata? Znamy datę premiery nowych odcinków serialu Netfliksa, pojawił się także krótki opis fabuły.

Jak donosi TVLine, wkrótce czeka nas powrót do jednego z najsympatyczniejszych serialowych miasteczek. 3. sezon "Virgin River" będzie mieć premierę 9 lipca na Netfliksie.

Virgin River: Co wydarzy się w 3. sezonie?

Oprócz daty premiery mamy oficjalny opis nowego sezonu, z którego wynika, że przed nami takie atrakcje, jak pogrzeb, pożar, rozwód, huragan i nowy romans. Wypakowany zwrotami akcji sezon ma utrzymywać widzów od początku do końca na krawędzi fotela – obiecuje Netflix.

W nowych odcinkach, opartych na kolejnych książkach Robyn Carr, powrócą nasi ulubieńcy, w tym Alexandra Breckenridge jako Mel Monroe, Martin Henderson jako Jack Sheridan, Colin Lawrence jako John "Preacher" Middleton, Lauren Hammersley jako Charmaine Roberts, Annette O'Toole jako Hope McCrea, Tim Matheson jako Vernon "Doc" Mullins, Benjamin Hollingsworth jako Dan Brady, Grayson Gurnsey jako Ricky i Sarah Dugdale jako Lizzie.

Zgodnie z zapowiedziami twórczyni serialu, Sue Tenney, ta ostatnia para ma wkrótce dołączyć do naszych ulubionych.

– Sarah okazała się prawdziwym odkryciem, a postacie są świetne razem – totalne przeciwieństwa. Kiedy zagłębiamy się w przeszłość Lizzie i jej dawne związki, staje się jasne, dlaczego ktoś taki jak Ricky może być dla niej tak atrakcyjny. I oboje łączy w 2. sezonie sekret, który nie jest zaskakujący w przypadku jednego z nich i jest bardzo zaskakujący w przypadku drugiego – powiedziała showrunnerka.

Na ekranie pojawią się też nowe twarze. Zibby Allen ("Flash") zagra Brie, siostrę Jacka – inteligentną i odważną prawniczkę, która potrafi się też dobrze bawić. Stacey Farber ("Superman & Lois") wcieli się postać Tary Anderson, córki Lilly, która pomaga matce w wychowywaniu Chloe. Kai Bradbury ("Motherland: Fort Salem") pojawi się z kolei w roli chłopaka o imieniu Denny. Tarę i Denny'ego możecie zobaczyć tutaj.

Premiera 3. sezonu Virgin River 9 lipca na Netfliksie

REKLAMA