Jennifer Aniston wrzuciła urocze wideo z "Przyjaciół". Zobaczcie, jak ta ekipa bawiła się na planie serialu

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Emocje po specjalnym odcinku "Przyjaciół" wciąż nie opadły. Obsada i twórcy wspominają dni spędzone na planie. Jennifer Aniston podzieliła się zaś nagraniem zza kulis. Zobaczcie sami!

"Przyjaciele" powrócili ze specjalnym programem zatytułowanym "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Na planie spotkała się główna obsada – Jennifer Aniston (Rachel), David Schwimmer (Ross), Courteney Cox (Monica), Matthew Perry (Chandler), Lisa Kudrow (Phoebe) i Matt LeBlanc (Joey). Pojawili się  także goście specjalni, m.in. Lady Gaga, która wraz z Lisą Kudrow  wykonała "Smelly Cat". Z okazji ponownego spotkania Jennifer Aniston podzieliła się nieopublikowanym dotychczas nagraniem zza kulis.

Przyjaciele: Jennifer Aniston wrzuciła wideo z planu

Aktorka na swoim profilu na Instagramie pokazała krótki filmik sprzed lat, na którym udziela wywiadu – a raczej próbuje to zrobić, bo prawie wszyscy przeszkadzają jej w tym na różne sposoby, czy to przenosząc różne rzeczy z planu i zahaczając o nią, czy też dosłownie przerywając konwersację. Nieobecna jest tylko Courteney Cox – Monica czegoś takiego by nie zrobiła!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Wideo ujrzało światło dzienne przy okazji programu specjalnego "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Aniston i Davis Schwimmer zdradzili w nim, że chcieli być razem też prywatnie, ale im nie wyszło. Przy okazji ponownego spotkania twórcy odnieśli się również do odwiecznego sporu fanów dotyczącego tego, czy Rachel i Ross mieli przerwę.

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest na HBO GO

REKLAMA