"Przyjaciele": Pamiętacie układ taneczny Moniki i Rossa? Courteney Cox wykonała go z Edem Sheeranem!

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Pamiętacie taneczną rutynę Rossa i Moniki z "Przyjaciół"?. Courteney Cox odtworzyła taniec, ale tym razem towarzyszył jej niezwykły gość. Zobaczcie sami!

"Przyjaciele" powrócili po siedemnastu latach w specjalnym programie "Przyjaciele: Spotkanie po latach". Fani mogli zobaczyć, jak Jennifer Aniston (Rachel), David Schwimmer (Ross), Courteney Cox (Monica), Matthew Perry (Chandler), Lisa Kudrow (Phoebe) i Matt LeBlanc (Joey) ponownie spotykają się na planie.

Nie brakowało też innych aktrakcji Z okazji premiery Jennifer Aniston podzieliła się uroczym wideo zza kulis, a twórcy rozwiali wątpliwości dotyczące odwiecznego sporo fanów na temat przerwy Rachel i Rossa. Courteney Cox również rozpieszcza widzów – zobaczcie, co gwiazda wrzuciła na swój profil na Instagramie!

Przyjaciele: Courteney Cox tańczy z Edem Sheeranem

W dziesiątym odcinku 6. sezonu "Przyjaciół" – "The One with the Routine" – Monica i Ross wykonują specjalny taneczny układ, z którego są bardzo dumni . Courteney Cox dodała na swój profil na Instagramie wideo, w którym odtwarza choreografię. Tym razem towarzyszył jej... piosenkarz Ed Sheeran!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Zaprezentowany przez gwiazdy układ nie był tak płynny i idealny jak ten, który Cox i Schwimmer wykonali prawie dwadzieścia jeden lat temu, jednak jak widać – nie zabrakło śmiechu i dobrej zabawy. Przypomnijmy, jak wyglądał taniec w serialu:

Jeśli jeszcze nie widzieliście specjalnego odcinka, zachęcamy do zapoznania się z  10 powodami, dla których warto go nadrobić.

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest dostępne na platformie HBO GO

REKLAMA