Nowe zdjęcia z 5. sezonu "Domu z papieru". Przygotujcie się na sporą dawkę akcji!

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Gotowi na  5. sezon "Domu z papieru"? Fani z niecierpliwością czekają na zakończenie historii gangu, a najnowsze zdjęcia promocyjne obiecują sporą dawkę adrenaliny. Zobaczcie sami!

"Dom z papieru" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflksa. Przed nami finałowy, piąty sezon – a fotki zza kulis, którymi dzielą się aktorzy, m.in. serialowa Tokyo, oraz oficjalne zdjęcia promocyjne, skutecznie podkręcają napięcie. Najnowsze foty zapowiadają naprawdę sporo akcji.

Dom z papieru sezon 5: Nowe zdjęcia promocyjne

Na nowych zdjęciach promocyjnych widzimy przede wszystkim sporą ilość broni. Do kogo celuje Rio (Miguel Herrán)? I czy żołnierze widoczni na innym z teaserów pokrzyżują plany gangu? Tego dopiero się dowiemy. Pierwszą część finałowej serii obejrzymy na platformie 3 września, a drugą 3 grudnia 2021 roku.

dom z papieru sezon 5 rio

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

Netflix podzielił się pierwszym zwiastunem 5. sezonu "Domu z papieru", w którym widać chaos panujący zarówno w Banku Hiszpanii, jak i poza nim. Profesor jest zaskoczony po tym, jak Sierra znajduje jego kryjówkę, z kolei Lizbona jest bezpieczna w banku. Rozpoczyna się wojna i widzimy, jak gang musi pokazać swoją najtwardszą stronę, by przetrwać, napędzany cierpieniem, większą ilością broni i desperacją, wynikającą z braku planu.

W serialu ponownie wystąpią Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituno (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia) oraz Pedro Alonso (Berlin). Dołączą do nich nowi w obsadzie Miguel Ángel Silvestre ("Sense 8") i Patrick Criado ("Wielka hiszpańska rodzina").

Dom z papieru sezon 5A – premiera 3 września na Netfliksie

dom z papieru sezon 5

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

dom z papieru sezon 5

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

REKLAMA