Takiego karaoke jeszcze nie było! Zobaczcie, jak gwiazdy "Przyjaciół" wykonują piosenkę z czołówki

"Przyjaciele" (Fot. HBO Max)

"I'll Be There for You" z czołówki "Przyjaciół" zajmuje szczególne miejsce w sercach fanów serialu. Jesteście ciekawi, jak piosenka brzmi w wykonaniu obsady? Teraz możecie się przekonać!

"Przyjaciele" powrócili pod koniec maja z odcinkiem specjalnym. Na planie ponownie spotkali się Jennifer Aniston (Rachel), Courteney Cox (Monica), Matthew Perry (Chandler), David Schwimmer (Ross), Lisa Kudrow (Phoebe) oraz Matt LeBlanc (Joey). Nie zabrakło wspomnień, mogliśmy usłyszeć także specjalne wykonanie "Smelly Cat".

Przyjaciele: Obsada śpiewa piosenkę z czołówki

W najnowszym odcinku rozrywkowego programu "The Late Late Night Show with James Corden" mieliśmy okazję zobaczyć, jak prowadzący odwiedza obsadę "Przyjaciół" na planie. Corden przewiózł aktorów wózkiem golfowym i puścił słynną piosenkę z czołówki serialu na cały regulator. Zobaczcie sami!

James Corden znany jest z segmentu "Carpool Karaoke", w którym goszczone przez niego gwiazdy śpiewają razem z nim podczas jazdy samochodem. Chociaż w tym przypadku był to wózek golfowy, obsada była zachwycona, a zwłaszcza Courteney Cox.

– Zawsze chciałam wziąć udział w Carpool Karaoke! – zapewniła aktorka.

Ostatnio swoim wykonaniem "I'll Be There for You" podzielił się aktor Ben Barnes, znany z "Westworld" oraz "Cienia i kości". Odcinek specjalny dostarczył wielu rewelacji m.in. Jennifer Aniston i David Schwimmer przyznali, że chcieli być razem także prywatnie.

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest dostępne w serwisie HBO GO

REKLAMA