Takiej wersji piosenki z czołówki "Przyjaciół" jeszcze nie słyszeliście. Ben Barnes też dał się porwać nostalgii

"Cień i kość" (Fot. Netflix)

"Przyjaciele" powrócili z odcinkiem specjalnym. Nostalgia zdaje się być wszędzie i dopadła również Bena Barnesa. Zobaczcie, jak Zmrocz z "Cienia i kości" uczcił powrót serialu.

HBO Max wypuściło program specjalny z ekipą "Przyjaciół", wywołując prawdziwą falę nostalgii. Jennifer Aniston wrzuciła nieopublikowane dotąd nagranie zza kulis produkcji, zaś  Courteney Cox odtworzyła taneczną rutynę Moniki i Rossa wraz z Edem Sheeranem. Gwiazda serialu "Cień i kość", Ben Barnes, również okazał się wielkim fanem kultowego sitcomu.

Przyjaciele: Ben Barnes śpiewa utwór z czołówki

Z okazji spotkania ekipy "Przyjaciół" po latach, aktor podzielił się nagraniem, na którym śpiewa utwór "I'll Be There for You" grupy The Rembrandts, który możemy usłyszeć w czołówce produkcji. Jak napisał, serial stanowił bardzo ważną część jego nastoletnich lat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ben Barnes (@benbarnes)

Program specjalny "Przyjaciele: Spotkanie po latach" przyniósł wiele rewelacji. David Schwimmer i Jennifer Aniston przyznali, że chcieli być razem także prywatnie, a twórcy odpowiedzieli na odwieczne pytanie fanów, czy Rachel i Ross mieli przerwę. Nie zabrakło też wyjątkowego wykonania "Smelly Cat" – do Lisy Kudrow dołączyła Lady Gaga, również fanka "Przyjaciół", a w szczególności postaci Phoebe.

Przyjaciele: Spotkanie po latach jest dostępne w serwisie HBO GO

REKLAMA