Kaley Cuoco o końcu "Teorii wielkiego podrywu". "Nie wiedziałam, czy będę traktowana poważnie" – przyznaje

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Kaley Cuoco bawiła widzów jako Penny w "Teorii wielkiego podrywu". Po zakończeniu serialu aktorce nie było jednak do śmiechu – jak wyznała, bała się o swoją karierę.

"Teorii wielkiego podrywu" doczekała się aż 12 sezonów. Kaley Cuoco, czyli serialowa Penny wielokrotnie wspominała, że początkowo nie chciała zakończenia serialu, bo nie była pewna, co będzie dalej. Aktorka wyznała, że bała się zaszufladkowania i tego, że nikt nie będzie jej traktować poważnie.

Teoria wielkiego podrywu: Kaley Cuoco bała się o karierę

Aktorka już wcześniej mówiła, że bała się o swoją karierę. Podczas najnowszego wywiadu z WWD, Cuoco powiedziała, że miała obawy, czy będzie traktowana poważnie, po tak długim czasie grania tej samej roli w sitcomie.

– Mimo że "Teoria wielkiego podrywu" była tak wielkim hitem, nie wiedziałam, czy później będę traktowana poważnie. Nie wiedziałam, czy nie zostanę "dziewczyną z Teorii wielkiego podrywu" – chociaż gdyby miałoby tak być, to dla mnie też OK. Ponieważ naprawdę dobrze było być tą dziewczyną. Ale wiedziałam, że muszę iść naprzód i znaleźć kolejny projekt, by wkroczyć na nową ścieżkę, [nie wiedząc] czy branża, fani i świat to zaakceptują – przyznała.

kaley cuoco kariera teoria wielkiego podrywu

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Jak się okazało, Cuoco nie musiała się obawiać. Aktorka zagrała główną rolę w hitowym serialu HBO Max – "Stewardesa", który przyniósł jej nominacje do Złotych Globów. A co dalej z "Teorią wielkiego podrywu"? Cuoco przyznała w wywiadzie dla E! News, że chętnie wróciłaby na plan np. w odcinku specjalnym.

– Zdecydowanie byłabym otwarta na ponowne spotkanie. Nie mogę doczekać się [spotkania] "Przyjaciół" i jestem zdecydowanie otwarta na takie spotkanie dla siebie i reszty – powiedziała kilka tygodni temu.

Czy doczekamy się powrotu "Teorii wielkiego podrywu"? Na ten temat na razie nie ma informacji. Kaley Cuoco obecnie pracuje nad 2. sezonem "Stewardesy". Jak zostało ogłoszone, 2. sezon "Stewardesy" zobaczymy w 2022 roku.

Teoria wielkiego podrywu jest dostępna na HBO GO

REKLAMA