"Sex Education" – są zdjęcia i data premiery 3. sezonu. Otis, Maeve i spółka od teraz w mundurkach!

"Sex Education" (Fot, Netflix)

Po miesiącach czekania, w końcu możemy powiedzieć – znamy datę premiery 3. sezonu "Sex Education". Twórcy ujawnili również opis nowej serii. Co nas czeka? Zobaczcie sami!

"Sex Education" powróci z długo wyczekiwanym 3. sezonem. Netflix podzielił się oficjalnym opisem tego, co czeka fanów w nowych odcinkach, pierwszymi zdjęciami, a także oficjalną datą premiery. Kiedy powrócimy do liceum Moordale?

Sex Education – co wydarzy się w 3. sezonie?

3. sezon "Sex Education" będzie mieć premierę 17 września. Nowa seria będzie liczyć – tak jak poprzednie – osiem odcinków. Co czeka nas w nowych odcinkach?

Zaczął się kolejny rok. Otis ma dziewczynę, Eric chce uprawiać seks, a Jean będzie mieć dziecko. Tymczasem nowa dyrektorka szkoły, Hope (w tej roli Jemima Kirke), próbuje przywrócić Moordale do rangi filaru doskonałości, Aimee odkrywa feminizm, Jackson przeżywa zauroczenie, a zagubiona wiadomość głosowa wychodzi na jaw. Przygotuj się na zobowiązania wobec zwierząt, zjawiska z kosmosu, sromowe babeczki i o wiele więcej Pani Groff – czytamy w opisie.

Twórcy wrzucili także zdjęcia promujące nowe odcinki. Jak widać, w szkole faktycznie zaszły zmiany, a uczniowie zostali zmuszeni do noszenia mundurków. Czy to jeden ze sposób dyrektor Hope na przywrócenie Moordale chwały?

Jak wiadomo, w 3. sezonie "Sex Education" czeka nas przeskok w czasie. Obsada zapowiadała również, że nowe odcinki będą w zupełnie innym klimacie.

W serialu ponownie wystąpią m.in. Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene i Tanya Reynolds. Zobaczymy też nowych członków obsady: Jason Isaacs zagra Petera Groffa, starszego brata Pana Groffa, któremu o wiele lepiej wiedzie się w życiu i nie kryje się z tym; Dua Saleh w swoim debiucie aktorskim wcieli się w niebinarną postać Cal, która uczy się w liceum Moordale, a Indra Ové zagra zastępczą mamę Elsie – Annę.

Sex Education sezon 3 – premiera 17 września na Netfliksie

REKLAMA