Dokąd poleci "Stewardesa" w 2. sezonie? Kaley Cuoco cieszy się z nominacji do Emmy i zdradza nowe spoilery

"Stewardesa" (Fot. HBO Max)

"Stewardesa"  dalej będzie zwiedzać świat. Cassie zabierze widzów na Islandię – a tymczasem zobaczcie, jak Kaley Cuoco cieszy się z nominacji do nagród Emmy!

"Stewardesa" początkowo miała być serialem limitowanym. Serial HBO Max okazał się jednak hitem, przynosząc Kaley Cuoco nominacje do Złotych Globów. Żywiołowa reakcja aktorki wzbudziła zachwyt widzów, a teraz ponownie możemy oglądać jej radość – rola Cassie przyniosła jej szansę na nagrodę Emmy. Nie brakuje także wieści z planu 2. sezonu – bohaterka poleci na Islandię!

Stewardesa: Kaley Cuoco o nominacji do Emmy

Aktorka otrzymała nominację do Emmy jako odtwórczyni głównej roli i dodatkowo jako producentka "Stewardesy", która została nominowana w kategorii "najlepszy serial komediowy". Jak zapewniła w rozmowie z Deadline, trudno było jej uwierzyć w wyróżnienie.

– Nie mogę uwierzyć, że tak od dawna robię w tym biznesie i to nigdy nie było coś takiego. To takie surrealistyczne i jestem ogromnie wdzięczna – powiedziała.

Nie zabrakło nagrania, na którym widać reakcję gwiazdy na nominacje.

– Po raz pierwszy tutaj! Dziękuję Akademii Telewizyjnej za moment, którego nigdy nie zapomnę. Dziewięć nominacji dla ekipy "Stewardesy". Dziękuję, dziękuję całej załodze mojego lotu. To surrealistyczne – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Kaley Cuoco (@kaleycuoco)

Stewardesa sezon 2: Dokąd poleci Cassie?

Wiadomo, że Cassie czeka wiele zmian w 2. sezonie "Stewardesy". Sporo część akcja ma rozgrywać się w Los Angeles, jednak to nie koniec podróży. Cuoco zdradziła, że w 2. sezonie udamy się na Islandię. Zobaczymy także, jak Cassie radzi sobie z wiedzą, że CIA jest nią zainteresowane.

– Ona została zwerbowana, ale nie jest magiczną agentką CIA. Stara się dochować sekretów i jest w tym fatalna. [Cassie] jest cwana i urocza, ale [sprawa z CIA] to tylko mały dodatek do jej życia i wciąż coś jej musi o tym przypominać – powiedziała Cuoco.

Na nowe odcinki będziemy musieli jednak poczekać. Jak zostało ogłoszone, 2. sezon "Stewardesy" zobaczymy najwcześniej w 2022 roku. Scenarzyści rozpoczęli już prace nad produkcją.

Stewardesa jest dostępna na HBO GO

REKLAMA