3. sezon "The Boys" sprawi, że będziecie zbierać szczęki z podłogi. Showrunner obiecuje szalone zwroty akcji

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Jeśli myśleliście, że "The Boys" nie może być bardziej szalone, to jesteście w błędzie. Showrunner serialu zapewnia, że nie zabraknie akcji i jak mówi – sam zbierał szczękę z podłogi.

Adaptacja komiksów z serii "The Boys" przez Amazon Prime okazała się strzałem w dziesiątkę. Produkcja właśnie otrzymała pięć nominacji do nagród Emmy, m.in. dla najlepszego serialu dramatycznego. Obecnie trwają prace nad 3. sezonem i chociaż premierowy odcinek ma pobić wszystkie poprzednie, nowa wypowiedź twórcy wskazuje na to, że czeka nas jeszcze więcej jazdy bez trzymanki.

The Boys sezon 3: Eric Kripke obiecuje szaloną jazdę 

Eric Kripke, showrunner serialu udzielił wywiadu dla magazynu "Entertainment Weekly". Fabuła 3. sezonu będzie oparta o tom "Herogasm" zobaczymy także odcinek o tym tytule. Jednak to nie wszystko, co przygotowali twórcy – będą nawet większe szaleństwa.

– Mamy coś nawet bardziej szalonego. Poza "Herogasmem", nadal uważam, że najbardziej szaloną rzecz, jaką zrobiliśmy, zobaczycie w pierwszym odcinku. Co powiedziawszy, "Herogasm" to szaleństwo. Robiłem w życiu to i owo. Jestem doświadczonym producentem. Każdego dnia, gdy [czytałem] te komiksy, zbierałem szczękę z podłogi, po prostu nie mogłem uwierzyć, jakie to jest szalone. Mogę powiedzieć, że każdy, kto jest fanem komiksu i spodziewa się zobaczyć "Herogasm", dostanie to. To się dzieje – powiedział.

The Boys sezon 3 showrunner

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

W tomie "Herogasm" opisana zostaje narkotyczna orgia superbohaterów, trwająca ponad tydzień, podczas gdy cały świat myśli, że ich ulubieńcy walczą poza planetą ze złą rasą kosmitów. Entuzjazm showrunnera wydaje się być zaraźliwy – Antony Starr, czyli serialowy Homelander również obiecywał, że jest na co czekać.

W 3. sezonie "The Boys" zobaczymy nowe twarze w obsadzie. Do produkcji dołączyli m.in. Jensen Ackles ("Supernatural"), który zagra postać Soldier Boya, a także Laurie Holden ("The Americans", "The Walking Dead"). Data premiery nie jest znana.

The Boys jest dostępne na Amazon Prime Video

REKLAMA