Gwiazda "Jeszcze nigdy..." ma dość ignorancji. Maitreyi Ramakrishnan uczy fanów, jak wymawiać jej imię

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Maitreyi Ramakrishnan ma dość braku szacunku ze strony osób, które przekręcają jej imię. Gwiazda "Jeszcze nigdy..." postanowiła więc nauczyć fanów prawidłowej wymowy.

"Jeszcze nigdy..." opowiada o Devi Vishwakumar, młodej dziewczynie hinduskiego pochodzenia. Netflix nie zamówił jeszcze 3. sezonu, jednak aktorzy chętnie wypowiadają się na temat tego, co czeka bohaterów. Tymczasem Maitreyi Ramakrishnan postanowiła wykorzystać szum wokół serialu, by poruszyć kwestię wymowy swojego imienia.

Jeszcze nigdy: Maitreyi Ramakrishnan uczy, jak wymawiać jej imię

Aktorka dodała na swojego Twittera post, w którym nagrała wiadomość dla fanów. Ramakrishnan przyznała, że ma dość ignorancji i prosi o odrobinę szacunku, czyli poprawne wymawianie jej imienia. Jeśli nie wiecie, jak się wymawia "Maitreyi", dowiecie się tego z jej filmiku.

– Imiona są ważne i uważam, że to ogromna część naszej tożsamości – w każdym razie tak jest w moim przypadku. Naprawdę bardzo kocham swoje imię. Ludzie ciągle sugerują, że pewnie sama nie umiem go poprawnie wymówić. Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Wiem, jak wymawiać swoje własne imię – powiedziała.

Gwiazda "Jeszcze nigdy..." zaznaczyła, że gdy była młodsza, nie miała siły poprawiać ludzi, ale teraz wkłada dużo wysiłku w to, by nauczyć innych poprawnej wymowy jej imienia.

– Kiedy byłam młodsza, mówiłam ludziom: "Tak, możesz mnie nazywać My-tree, nieważne, nie dbam o to", ponieważ myślałam, że robię im kłopot, ale tak nie jest. Proszę o podstawowy szacunek, gdy chcę, żeby ludzie poprawnie wypowiadali moje imię, tak jak wielu z nas, prawda? Po prostu chcemy, by wymawiać nasze imiona prawidłowo. Teraz, będąc wspaniałą, mądrą 19-letnią sobą, proszę ludzi, by wypowiadali moje imię poprawnie i wkładam dużo wysiłku w to, by tak było, nieważne, czy to podczas wywiadu czy przy poznawaniu nowych osób. Upewniam się, że ludzie dobrze wymawiają moje imię – zapewniła.

A co czeka na Devi, jeśli zostanie zamówiony kolejny sezon? Aktorzy jasno dają do zrozumienia, że to dopiero początek miłosnych zawirowań, zaś Maitreyi Ramakrishnan powiedziała, że chciałaby odkryć inne strony Devi.

2. sezon Jeszcze nigdy... jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA