3. sezon serialu "Ty" w tym roku wyląduje na Netfliksie. Twórczyni donosi, na jakim etapie są teraz prace

"Ty" (Fot. Netflix)

Zdjęcia do 3. sezonu serialu "Ty" zakończyły się w kwietniu, a jeszcze w tym roku zobaczymy gotowy efekt. Twórczyni zdradziła, że prace nad serialem przekroczyły istotny etap.

Prace na planie 3. sezonu serialu "Ty" trwały od listopada i zakończyły się w kwietniu. Showrunnerka starała się na bieżąco informować o postępującej produkcji, by chociaż trochę zaspokoić ciekawość fanów. Najnowszy wpis Sary Gamble sugeruje, że premiera 3. sezonu jest już bliżej niż dalej.

Ty sezon 3: Nowe odcinki już prawie gotowe

Showrunnerka serialu dodała nowy wpis na swoim koncie na Twitterze. Wynika z niego, że postprodukcja serialu dobiegła końca. Wcześniej Netflix ogłosił, że premiera nowych odcinków planowana jest na czwarty kwartał tego roku.

– Właśnie zatwierdziłam ostatnią sekwencję z efektami wizualnymi z 3. sezonu #TyNetflix i czuję ten sam impuls, co za każdym razem, gdy przekraczamy ważny punkt orientacyjny – chciałabym wyśpiewać pochwały dla wszystkich ludzi, którzy musieli wymyślić nowy sposób na swoją pracę, żebyśmy mogli zrobić ten sezon podczas pandemii COVID-19 – napisała Gamble.

Gamble napisała także, że już niedługo rozpoczną się eventy prasowe dotyczące produkcji – i nie może się doczekać pytań na temat nowego sezonu.

Co nas czeka? W finale poprzedniej serii Joe (Penn Badgley) i Love (Victoria Pedretti) przeprowadzili się do nowego domu. Para spodziewa się dziecka, ale wszystko wskazuje na to, że nowa sąsiadka stanie się kolejnym obiektem obsesji mężczyzny. Przypomnijmy co Penn Badgley mówił o swoim bohaterze:

– To zdecydowanie niebezpieczny cykl. To trochę jak stare wzorce i nawyki. Rozpoznajemy je bardziej, w miarę jak się starzejemy, i często okazuje się, że niezwykle trudno je zmienić. Może to właśnie widzimy w jego przypadku? Jego cykl jest okropny. Teoretycznie poprawił się. Tak, zamierzał zabić Love, ale zmienił zdanie, kiedy powiedziała mu, że jest w ciąży. Naprawdę nie wiem, co jest w planie – powiedział.

Na razie nie znamy daty powrotu serialu "Ty", ale szykujcie się na premierę 3. sezonu gdzieś pomiędzy październikiem a grudniem.

Serial Ty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA