Czy Mel i Jack z "Virgin River" wezmą ślub? Twórczyni zapewnia, że wszystko zmierza w jednym kierunku

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Przyszłość Mel i Jacka to jedna z największych zagadek w "Virgin River". Na drodze zakochanych co chwilę pojawiają się problemy – ale twórczyni mówi, że chciałaby dla nich happy endu.

3. sezon "Virgin River" zakończył się niezłym cliffhangerem. Mel (Alexandra Breckenridge) i Jack (Martin Henderson) mają za sobą całkiem sporo zawirowań, jednak twórcy ich nie oszczędzają. Bomba, która została zrzucona na widzów w finałowym odcinku, zaskoczyła nawet Alexandrę Breckenbridge i Martina Hendersona. Showrunnerka serialu sugeruje, że ulubioną parę fanów czeka jednak happy end.

Virgin River: Czy Mel i Jack wezmą ślub w serialu?

W finale 3. sezonu "Virgin River" Jack był gotów oświadczyć się ukochanej, ale ta przerwała i wyznała mu, że jest w ciąży. Główny problem? Nie wiadomo, czy ojcem dziecka jest Jack czy może zmarły mąż bohaterki, którego spermy użyła do sztucznego zapłodnienia. Netflix nie ogłosił jeszcze 4. sezonu, ale showrunnerka Sue Tenney ma już ambitne plany na dalszy rozwój wątku bohaterów.

– W przypadku Jacka i Mel, ich miłość jest niepodważalna. Oboje niosą bagaż z przeszłości. No, niekoniecznie jest to bagaż, ale ich przeszłość zawsze powoduje komplikacje w teraźniejszości. Wszyscy wierzymy we wzajemną miłość Mel i Jacka, ale wiemy też, jak duża jest to komplikacja – powiedziała o wątku ciąży Mel w rozmowie z TVInsider.

Virgin River sezon 3 mel jack przyszłość

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Wiadomość, z którą będą zmagać się zakochani, może sprawić, że do zaręczyn nie dojdzie – ale Tenney zdradziła, że w "Virgin River" usłyszymy weselne dzwony.

– Nie, zdecydowanie nie [jest to najlepszy czas na ślub]. On z nią zerwał, ponieważ nie chciał odebrać jej możliwości posiadania życia, jakiego pragnęła, czyli tego, że chce być matką. W następnym odcinku Jack zdał sobie sprawę, że to tylko jego założenia. Oni kiedyś, w końcu, wezmą ślub w serialu. To mogę powiedzieć – dodała.

Ekipa ma wrócić na plan pod koniec lipca i zakończyć pracę wraz z końcem listopada, chociaż Netflix oficjalnie milczy na ten ten temat. A co czeka pozostałych bohaterów? Lizzie i Ricky zmierzą się z problemami w swojej relacji, a życie Doca skomplikuje pojawienie się jego wnuka.

3. sezon Virgin River jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA