Finał 2. sezonu "Jeszcze nigdy..." wcale nie sugeruje happy endu. Mindy Kaling zapowiada dalsze komplikacje

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Jeśli myślicie, że to koniec związkowych problemów w życiu Devi – jesteście w błędzie. Mindy Kaling, producentka "Jeszcze nigdy..." sugeruje, że do happy endu jest daleko.

W 2. sezonie "Jeszcze nigdy..." nie zabrakło komplikacji w strefie uczuciowej. Devi (Maitreyi Ramakrishnan) rozpoczęła w finale związek z Paxtonem (Darren Barnet), jednak aktorzy dali do zrozumienia, że to dopiero początek miłosnych zawirowań. W podobnym tonie wypowiedziała się współtwórczyni serialu – Mindy Kaling.

Jeszcze nigdy sezon 3: Kolejne miłosne komplikacje

Mindy Kaling uwielbia związkowe dramaty, co przyznała w wywiadzie z Entertainment Weekly. Producentka "Jeszcze nigdy..." podkreśliła, że związek Devi i Paxtona wcale nie ma pewnej przyszłości.

– Obejrzałam wystarczająco dużo komedii romantycznych, by wiedzieć, że nie są one interesujące, jeśli ciągle coś się w nich nie zmienia. To, że główna bohaterka jest w szczęśliwym związku, nie jest dla mnie zbyt bardzo interesujące. Większy suspens jest wtedy, gdy wszystkiego nie wiemy – powiedziała.

jeszcze nigdy sezon 3 mindy kaling

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Czy to oznacza, że w grze ponownie pojawi się Ben (Jaren Lewison)? Tęskne spojrzenie z finałowej sceny wyraźnie sugeruje, że bohater wciąż coś czuje do Devi.

– Myślisz sobie, okej, on jest związany z Aneesą (Megan Suri). I tak jest, ale czy jest w stanie włożyć w to całe serce? A może należy ono do kogoś innego? A jeśli tak, to czy może coś z tym zrobić? Jak sobie z tym radzi? Jestem naprawdę podekscytowany i trzymam kciuki za 3. sezon. On nigdy nie był w podobnej sytuacji. Obie dziewczyny mają niesamowite cechy, które pociągają Bena – myślę, że to sprowadzi się do tego, co uczyni go lepszym człowiekiem. Kto rzuci mu określone wyzwanie i sprawi, że poczuje się zauważony – powiedział Lewison.

Jak potoczą się miłosne zawirowania Devi? Tego dopiero się dowiemy. Maitreyi Ramakrishnan powiedziała także, że ma nadzieję odkryć inne strony Devi. 3. sezon nie został zamówiony, jednak biorąc pod uwagę popularność serialu – to jedynie kwestia czasu.

2. sezon Jeszcze nigdy... jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA