Jaki sekret Hoppera odkryje 4. sezon "Stranger Things"? Fani mają mnóstwo teorii na ten temat

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Odkąd David Harbour ujawnił, że jego bohatera czeka "wielka scena" w 4. sezonie "Stranger Things", fani próbują dociec, co takiego mogło się wydarzyć w jego przeszłości.

W jednym z wywiadów David Harbour ujawnił, że od lat trzyma wielki sekret dotyczący do przeszłości swojego bohatera. A fani natychmiast zaczęli wymyślać nowe teorie.

Stranger Things sezon 4: Jaki sekret skrywa Hopper?

David Harbour powiedział, że w serialu znajdują się podpowiedzi dotyczące całej sprawy. Domysły fanów z serwisu Reddit zebrał Cheat Sheet:

– Moją pierwszą myślą było, że może ujawnią, iż śmierć Sarah była zatuszowana przez HNL [laboratorium w Hawkins], jak w przypadku Jedenastki i Terry – napisał jeden z komentatorów.

Inny się z nim zgodził, pisząc, że to ciekawy pomysł, bo przypomina także śmierć Barb i jej ukrycie przez laboratorium w Hawkins. Kolejny z fanów wspomina o Wietnamie:

– Zgaduję, że to będzie albo Wietnam, albo HNL.

stranger things sezon 4 jim hopper przeszłość teorie fanów

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Jest też teoria pt. "Wietnam, ale z mocnym twistem":

– Moja teoria. W 2 sezonie widzimy pudełko oznaczone "Wietnam". Jim Hopper tak naprawdę zmarł w Wietnamie. Ten facet, którego teraz oglądamy, to nie jest prawdziwy Hopper.

A może to coś, czego kompletnie się nie spodziewamy? Jest i taka teoria:

– To będzie albo totalnie bez znaczenia, albo coś absolutnie dziwacznego, jak córka Hoppera żyjąca w świecie po Drugiej Stronie.

Serial "Stranger Things" pokazał nam tyle zaskakujących zwrotów akcji, że trudno powiedzieć, by któraś z tych teorii była całkowicie bez sensu. A może zobaczymy wydarzenia, których zupełnie się nie spodziewamy? Data premiery 4. sezonu pozostaje nieznana, ale producent Shawn Levy zasugerował, że możemy spodziewać się wiadomości już wkrótce.

Stranger Things jest dostępny w serwisie Netflix

REKLAMA