2. sezon "Mare z Easttown" coraz bardziej możliwy – Kate Winslet zdradza, że twórca ma już parę pomysłów

"Mare z Easttown" (Fot. HBO)

"Mare z Easttown" ma coraz większe szanse na 2. sezon? Twórca Brad Ingelsby mówił, że jedyną przeszkodą jest brak pomysłów – a jak się okazuje, to nie stanowi już problemu.

"Mare z Easttown"  osiągnęło prawdziwy sukces. Finałowy odcinek produkcji HBO spowodował awarię serwerów platformy w USA, a fani momentalnie zaczęli dopytywać o kolejny sezon. Twórca serialu Brad Ingelsby mówił, że na razie nie ma pomysłu, co było główną przeszkodą. Gwiazda serialu, Kate Winslet zdradziła, że to już nie stanowi problemu, bo showrunner ma już parę niezłych pomysłów.

Mare z Easttown: Twórca ma pomysł na 2. sezon

Kate Winslet udzieliła wywiadu dla Entertainment Weekly, w którym odpowiadała na pytania dotyczące roli Mare. Aktorka przyznała, że początkowo wszyscy byli zgodni – nie ma mowy o kolejnym sezonie.

– Pod koniec kręcenia mówiliśmy: "Do diabła, nigdy nie damy rady zrobić tego ponownie. Jeśli HBO zechce zrobić 2. sezon,  wszyscy musimy być absolutnie na nie. Nie ma możliwości, że moglibyśmy to zrobić" – zaczęła Winslet.

Mare z Easttown serial hbo drugi sezon

"Mare z Easttown" (Fot. HBO)

W tej sytuacji, idealnie sprawdziło się powiedzenie "nigdy nie mów nigdy" – Brad Inglesby ma już parę pomysłów na kontynuację serialu.

– Potem były rozmowy – może faktycznie to zrobimy? Szczególnie że serial otrzymał fantastyczny odzew. Pod względem kreatywnym, Brad wpadł na kilka fajnych pomysłów. Zobaczymy, co się wydarzy. Muszę też zastanowić się nad tym, czy dam radę [zagrać Mare] ponownie. Czy mogę znowu przez to przejść? Bycie nią kosztowało mnie wiele pod względem emocjonalnym i potrzebuję przemyśleć, czy jestem w stanie to znowu przywołać i zrobić to wszystko ponownie – powiedziała aktorka.

Wcześniej Kate Winslet podkreślała, że chciałaby jeszcze zagrać Mare. Casey Bloys, szef programowy HBO również jest zdecydowanie na tak. Serial odniósł ogromny sukces i zdobył aż 16 nominacji do nagród Emmy. Nic więcej nie jest pewne, jednak biorąc pod uwagę wypowiedzi – 2. sezon staje się coraz bardziej prawdopodobny.

Serial Mare z Easttown jest dostępny na HBO GO

REKLAMA